Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyasom van szúrós érzéssel...

Agica8602 kérdése:

Folyasom van szúrós érzéssel jár és van hogy van kívül bereped a bőröm. Orvosnál kaptam kupot többször és krémet is de nem használt. Elzavart menjek a magánrendelésre mert a további vizsgálatokat nem támogatja a tb . mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem drága vizsgálatokra nem tudom mit csináljak? Mi van ha súlyos bajom van. Ha nincs pénzem akkor így kell éljek? 28 évesen?
2014. jan. 20. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nem iagz hogy ezeket nem támogatja a tb.... ha van rendesen fizetve a tb-d akkor erre tuti van keret, csak beprobálkozott hátha elmész a magán rendelsésére. kererss egy másik lelkiismeretes nögyógyászt. Sima tenéysztés kell és akkor kiderül mi okozza aszerint adnak rá kezelést.
2014. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el egy normális orvoshoz, aki végez hüvelykenet tenyésztést, mert abból kiderül, hogy van-e kórokozó és ha igen, akkor milyen a hüvelyedben.

De egyébként bőr és nemi beteg gondozóba is mehetsz ezzel a problémával, ha a nőgyógyászaton ilyen orvosok vannak. Én is ilyenhez jártam privátba, egyből vett kenetet, megnézte mikroszkóp alatt, hogy mi a probléma és nem kúpokkal, meg kenőcsökkel kezelt, ugyanis az nem a legjobb kezelési módszer, hanem szájon át szedhető gyógyszerrel, ami a húgyutakba is kijutott, mivel nagyon sokszor a hüvelyből feljutnak a kórokozók a húgyutakba is, amire a kúpok nem jók és a gyógyszer helyileg nem tette tönkre a hüvelynyálkahártyámat, mint a sok kúp, amit a nőgyógyászaton kaptam. És engem a bőrgyógyász tett rendbe.

Ja, és az ilyen jellegű vizsgálatokat állja a TB, amennyiben természetesen van TB jogosultságod.

2014. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!