Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a spontán vetélés?...

Milyen a spontán vetélés? Mennyire fáj? Vagy fáj egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére én nem éltem át (nem is akarom). Legtöbb esetben erős vérzéssel jár és iszonyú görcsökkel. Persze lehet hallani olyanról is, aki nem él át ilyen kínokat, de nem ez az általános.
2009. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fáj bizony! Felér a szülési fájásokkal és iszonyúan vérzel! Én 13 hetesen vetéltem el.
2009. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de nem feltétlenül jár fájdalommal. nagyon sok esetben a magzat egyszerűen nem fejlődik tovább, elhal. de ebből nem érzel semmit. nekem 11 hetesen volt vetélés, se görcs se fájdalom, csak egy pötty barna váladék. irány az orvos, és megállapította, hogy már vagy 2 hete elhalt. ez esetben nem távozik a magzat, ezért kisműtéttel fejezik be a terhességet, ezt nevezik missed ab-nak.
2009. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 8 hetesen volt spontán vetélesem. 1-2 csepp vérrel kezdődött, lefeküdtem(éjszaka volt) majd egyre sűrűsödő görcsöket éreztem, a menstruációs görcsökhöz hasonló volt nálam. Ez kb fél óra lehetett. Majd kimentem a mosdóba és erősen véreztem, ki is "pottyant" a petezsák...
2020. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!