Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez korai spontán vetélés?

Ez korai spontán vetélés?

Figyelt kérdés

13 napot késett a menstruációm, két pozitív tesztem volt ezalatt, ma reggel pedig elkezdtem vérezni, mintha megjött volna. Ez korai spontán vetélés? Orvoshoz kell majd mennem miután elmúlt a vérzés? (Aug. 29-én jött meg legutóbb, és mindig pontosan szokott megjönni 28-30 napra).


Köszi, ha válaszoltok!


2011. okt. 7. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el még ma orvoshoz. engem amikor elvetéltem úgy vizsgált meg (hogy véreztem) és megállapította hogy már nincs ott a petezsák. de lehet nálad még ott van, vagy méhen kívüli vagy egészséges és megmaradt. nézesd meg magad feltétlenül.
2011. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp, minél hamarabb menj el orvoshoz...én szintén hasonlót tapasztaltam....

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálunk is 2. baba lenne, 13 hónaposommal vagyok itthon. Jövő hétre gondoltam, hogy orvoshoz megyek, mivel ma már péntek van, anyukám is ma utazik külföldre, férjem is 5-ig dolgozik, nehéz megoldani, hogy kire bízzam a lányomat.

Egyébként kicsit más érzés volt ez, mint amikor a lányommal lettem terhes, nála nagyon erős volt a csík a teszten, most pedig kétszer elég halvány.

2011. okt. 7. 09:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már olyan a vérzés, mint amikor menstruálok, nincsenek görcseim (szülés óta nem szoktak lenni).
2011. okt. 7. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Azért nézesd meg magad, mert ha baba volt, látni kell uh-n. Nehogy valami bent maradjon. Nekem is ment el babám és jó, hogy voltam dokinál, nem lett nagyobb baj.
2011. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen el fogok menni az orvoshoz, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 7. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!