Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már hogy valahol "ott...

Volt már hogy valahol "ott hagytatok" használt betétet?

Figyelt kérdés

Ez még nyáron volt velem. Vízparton voltunk, és megvolt. Betétet szoktam használni, és mivel tudtam hogy szabad strandra megyünk, nem lesznek a legjobbak a körülmények az átöltözésre és ezért a ruháim alá egyből a bikinit vettem fel,meg ugye benne a betét. Na mindegy, és gondoltam hogy majd törölköző alatt majd elintézem a tampon felhelyezést. csak hogy már amikor ez megtörtént már nem tudtam kivenni a betétet mert elkezdtek egyesek rám gyanúsan figyelni. Szar volt. Úgyhogy bennhagytam, és amikor besétáltam, és viszonylag benn voltam, fogtam és víz alatt titokban eltemettem a betétet.


Meg volt egy másik eset, amikor erdőben voltunk, és a szemetes zacskó a fiúknál volt. És nem akartam cinkeskedni ezzel. a friss betét nálam volt, lemaradtam, és elintéztem az ügyet egy bokor mögött. A használtat pedig ott hagytam.


Kicsit szarul érzem ezek miatt magam mert hát talán szemetelésnek számít, vagy nem? ezért gondoltam megkérdezem hogy más lányokkal is volt-e már hasonló vagy hogy mit gondoltok erről.

Arra gondoltam hogy ezek végül is lebomlanak nem? Bár én hallottam valamit hogy 800 év meg ilyenek de nem akartam elhinni.


20/L


2014. jan. 24. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz és undorító. Én szégyellném magam.... ha nekem nincs lehetőségem kidobni becsomagolom és elteszem jól a táskámba.... de az hogy a strandon napozás közbe emberek között feldugtál magadnak egy tampont...na ez kemény...
2014. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
törölközô alatt csináltam ....
2014. jan. 29. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!