Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti is szerettek...

Csajok! Ti is szerettek menstruálni?

Figyelt kérdés
nekem ez olyan mint az önkifejezés egy módja :) még akkor is ha fáj az első napon.
2009. dec. 4. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem vérzésgondjaim vannak, így én irigylem azt, aki rendesen menstruál, mert az azt jelenti, hogy működik a peteérése, stb. valószínűleg teherbe tud esni majd, ha akar. Nekem sosem volt normális a vérzésem, évente párszor jön meg csak magától, gyógyszerekkel kell, hogy meghozzák, így azt kell mondjam, hogy IGEN, én örülök, ha menstruálok.


Azt nem mondanám, hogy önkifejezés, de a nőiesség, termékenység jele, fontos a lelki egészség szempontjából is a menzesz. Én nem érzem magam tejles értékű nőnek így, "selejtes" vagyok, irigylem azt, akinek külső segítség nélkül normális menzesze van.

2009. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ja és még annyi, hogy engem nagyon bosszant az, ha valaki úgy beszél a menzeszéről, hogy "megbetegedtem", hiszen valójában ez az egészség jele. Én vagyok "beteg", akinen nincs rendes vérzése. Testileg ez a kóros, és hát mit ne mondjak, lelkileg is nagyon megvisel ez a helyzet...
2009. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy rohadt hülye kérdés. Nem. Fáj a hasam, fáj a derekam, és fájnak a lábfejeim. Fázom és melegem is van egyben, plusz, emiatt aludni sem tudok. Előtte napokkal ingerült vagyok, és mindent összezabálok. Amikor megvan, megy a hasam, ráadásban diszkomfort érzésem van. Te ezt szereted?
2009. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Utálok mentstruálni. Utálom h én is ingerült vagyok, h fáj a hasam, de legjobban azt utálom, amikor több ezer forintot költök betétre, tamponra, aztán meg kidobálom a kukába.
2009. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó vagyok, de mindig megkönnyebbüléssel tölt el havi jelentkezése.
2009. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

11:29 ez rohadtul nem hülye kérdés. mert legalább rávilágított, hogy te nem éled meg helyesen a nőiességedet! bár ez magánügy.

én is görcsölök nagyon az első napon. de mindezekkel együtt imádom, mert a részem, a női részem része. nehéz szavakkal elmagyarázni persze...messze nem tudom úgy megfogalmazni, ahogy érzem.

csak gondoltam megnézem mások hogyan vannak ezzel.

kedves első: nagyon sok női egészséget kívánok neked!

2009. dec. 4. 11:48
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
nekem nem fáj semmim olyankor, de utálom. gusztustalannak érzem magam, nem érzem magam vonzónak, a közérzetem mindig nagyon rossz emiatt:S
2009. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

én nem szeretek, de sokkal jobban utálnám, ha nem menstruálnék. egyfajta szükséges rossz. az is igaz, hogy nekem erős fájdalommal jár együtt, ami már a menzesz előtt legalább egy héttel megkezdődik, szóval, sok fizikai problémát okoz. a vér kevésbé zavar.



egyet utálok: amikor egy kutya közelít olyankor. egyszer egy körbeszaglászott, az nagyon ciki volt!

2009. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogyan te érted a kérdést, olyan szempontból IGEN. jó tudni, hogy minden úgy működik ahogy kell. ugyanezt szeretem abban is, hogy nem szedek dog. gátlót. jó a tudat, hogy termékeny, egészséges az ember. természetesen fizikailag nem egy kellemes dolog.
2009. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Utálom, nekem az az egy hét kínszenvedés....
2009. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!