Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ilyen problémával?

Valaki ilyen problémával?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy létezik-e olyan, hogy valakinek alapból tágabb a hüvelye, mint kéne? 3 partnerem volt csak, 26 éves vagyok, egyik se rendelkezett hű de nagy szerszámmal, elnézést a kifejezésért. Ezért is nem értem, miért nem voltam szűk soha? A férjem imádja velem a szexet, el tudna 2 perc alatt is menni, ha nem áll meg.. Engem viszont nagyon zavar, annyi váladékom is van szex közben, hogy néha nem érzem őt. Létezik ilyen?

2014. jan. 26. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy kéne. Akkora, amekkorára a természet teremtette. Ha zavar, akkor létezik hüvelyplasztika és beszűkítik.
2014. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már pedig szerintem ez abnormális, mégiscsak az a gyakoribb, ha valaki szűk szüzen.. És igen zavar, aki nem éli át, gőze sincs ez milyen érzés, főleg ha az anyagiak se engednek meg egy ilyen műtétet.
2014. jan. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!