Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 4napja barnás folyásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 4napja barnás folyásom van de alig van valami! Mitol lehet ez? Lesz rendes menszeszem is vagy csak ilyen? Mert nem szokott ilyen lenni még!

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Stressz
2013. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nincs semmi problémám! nem vagyok stresszes!!
2013. jún. 8. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Felfázás...
2013. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
se felfázás se stresz!!! még megis hiztam egy kicsit pedig nem eszek sokat!! és szerintem terhes se lehetek mert óvatosak vagyunk!!
2013. jún. 8. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnék terhes?
2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ha az lennék nagyon orulnék neki már! de mar 2honappal ezelott is csinaltam tesztet es nem jott ossze :( es hát elszomoritana ha megint csinálnék es nem lenne semmi!! idáig mindig rendes menszeszem volt most valahogyan barna folyasom van de alig van valami!! es nincs semmi arra utaló jel hogy terhes lennék!!
2013. jún. 8. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
pedig ez nagy valószínűséggel terhesség.. de ha örülnél neki, ha az lennél, akkor miért vagytok óvatosak? ezt most nem vágom..
2013. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert a párom még nem szeretne babát! majd kesobb!
2013. jún. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!