Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 honapja vagyunk egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 honapja vagyunk egyutt a mostani parommal es kiderult, hogy terhes vagyok, de o meg nem al keszen ra, en valalnam de egyedul nem megy mit csinajak?

Figyelt kérdés
16 honapja vagyok egyutt a mostani parommal csinaltam egy terhesegi tesztett es kiderult, hogy terhes vagyok de a parom nem all keszen ra o aszt mondja, hogy vettesuk el . En megszerettnem tartani de viszont egyedul nem tudnam felnevelni, szuloi segitsegre viszont nem szamithatok . Mit csinajak?
2013. szept. 6. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hello..mennyi idős vagy?
2013. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a bőrszíned a szokottnál sötétebb, akkor ez úgyis eldőlt.

Ha nem, akkor ajánlanék neked egy abortuszt és egy nyelvtan tanárt.

2013. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem azert irtam,hogy kritizajatok az irasomat hanem,hogy segitcsetek ....
2013. szept. 6. 16:10
 5/9 A kérdező kommentje:
L/20 F/26
2013. szept. 6. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:

*segítsetek

Most azt kell eldöntened,hogy feltudnál-e dolgozni egy abortuszt.

Mert ha nem inkább tartsd meg,mert különben egy életre szóló lelki sérülést okoznál magadnak.

Ő az apa ezért gyerektartást fizetnie kell neked.

Te dolgozol már?

Van lakásod/albérleted?

2013. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem vetesd el a babát, már csak azért is mert 20 évesen nem biztos hogy gyereket kellene szülni, másrészt ha a párod nem akarja a babát, a pici születése után sem úgy fog állni a gyerekneveléshez mint ahogy egy apának kellene. Egy babát akkor érdemes vállalni ha mindkét fél akarja, értem hogy ez a baba nem volt tervezve, de én a helyedben elvetetném, és akkor tartanám meg a babát, ha ezt mindketten akarjuk. Az hogy te eldöntöd, hogy megtartod és a párod nem szeretné, rengeteg konfliktust eredményezne, és ha nem támogatna a gyereknevelésben igen csak egyedül maradnék(mivel mondtad hogy szülői segítség nincs) Jól gondold meg hogy mit csinálsz, de én mondom, elvetetném a gyereket! Egyébként ajánlom a fogamzásgátló tablettát, az ilyen nem várt helyzetek elkerülésére!!!
2013. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*maradnál


amúgy meg ha nem támogatja a későbbiekben az apuka, csak a gyerektartást fizeti, az csak anyagi segítség, de a bajban nincs melletted, és a kisbabának nem lesz apja ami nem egy mellékes dolog szerintem, de ahogy gondolod:)

2013. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkád van?

Lakásod van?

El tudod tartani magad, és meg tudsz állni a magad lábán?


Ha a fenti kérdésekre mindre- főleg az utolsóra- "nem" a válasz, akkor gyilkosság meg etika meg morál meg tudjistenmi- inkább vetesd el. Ha nem számíthatsz sem szülői segítségre, sem a barátod támogatására, akkor elég nehéz indulásod lenne amúgy is, ha a kérdésekre a válasz mégiscsak "igen" lenne. Én soha nem vállalnék be egy gyereket- bár szeretnék-, amíg a fenti feltételek közül nem teljesül mind. Az abortusz tényleg szörnyű és kegyetlen dolog, de szerintem sokkal kevésbé szörnyű, mint a nyomorba megszülni egy gyereket, hogy aztán ne tudd rendesen ruházni és etetni. De nyilván ez a te döntésed. Ha mindezek ellenére megtartod, akkor számíts rá, hogy nagyon sokat kell küzdened és áldoznod, hogy utána mindene meglegyen a picinek, ne szenvedjen semmiben sem hiányt.


u.i.: bár fiatal vagy még, azért ebben a korosztályban (nagyon jól tudom, hisz' én is a húszas éveimet taposom egyelőre) különösen nehéz úgy párt találni, hogy van már saját gyereked. Ha a mostani barátod ne adj' isten elhagyna, és inkább fizeti a gyerektartást, de mossa kezeit, mentesíti magát az apai feladatoktól, idővel te is vágyni fogsz egy párra, társra, aki segít a mindennapokban, és ebbe 9 hónapon belül már egy baba is beletartozik majd. Huszonévesen senki se fogja még vállalni más gyerekét- vagy legalábbis, nagyon nehéz lesz olyat találnod, aki mégis. És a későbbiek során, a párkeresést nagyban megnehezíti egy gyerek. Erre is gondolj- ha most bevállalod a picit, a barátod idővel lelép, hiszen még ő is fiatal, és nem akar apa lenni. És szükséged lesz neked is, és a gyerekednek is egy apafigurára, ezt nem tagadhatod.

2013. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!