Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz az, hogy a c-vitamin...

Igaz az, hogy a c-vitamin segít abban, hogy megjöjjön a menzim?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, de szeretnénk babát, mióta abba hagytam a gyógyszert csak 1-szer volt meg. (ápr.18)
2008. júl. 18. 21:36
 1/7 anonim válasza:
szia én az E vitaminról olvastam ezt!
2008. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta valaki, hogy a c-től megjön az E-től teherbe lehet esni. Nem tudom :(
2008. júl. 18. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet, hogy segíti (bár én még nem olvastam róla), de ez nem lehet túl jelentős. Igaz ugyan, hogy egyesek minden baromságot összehordanak róla, meg csodavitamin, de ezeket az állításokat szkeptikusan kell fogadni. Elég csak belegondolni, hogy a napi táplálkozásunk során mennyi C vitamint viszünk be, és ennek mennyire nicns látványos hatása, mitöbb azok sem egézségesebbek akik tonnaszám szedik a vitamint.

Összefoglalva segítheti, de ne várj tőle különösebb változást!

2008. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Nem tud valaki segítei ebben, hogy esetleg gyógyszer nélkül megjöjjön? (tea vagy valamilyen más nem káros gyógyszer vagy akármi) Nagyon el vagyok már keseredve :( Ha nem lehetséges ilyesmi akkor szólok az orvosnak, hogy írjon fel valamit. (nem akart)
2008. júl. 19. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Én ezt hallottam hogy a c - vitamintól késöbb jön még meg ugyanis vérzés csillapító.Szóval szerintem inkább vagy próbálkozz e- vitaminnal vagy menj orvoshoz..

2008. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Voltam dokinál nem írt fel gyógyszert (2x voltam már) Abba hagytam a fogamzás gátlót és azért nem ír fel mondván felborult a hormon háztartásom és nem akar még 1 lapáttal rátenni. Majd kiderül mi lesz :(
2008. júl. 21. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mensi elötti pár napon melegfürdő az hamarabb meghozza vagy ha nehezet emelsz.Én még nem próbáltam de egy próbát megér!
2008. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!