Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legkínosabb élményet...

Mi volt a legkínosabb élményetek nőgyógyászati vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy átnedvesedett valaki a vizsgálat közben? Vagy kérdezett valamit az orvos, hogy ez vagy az mitől van és kínos lett volna megmondani?

Még nem voltam nőgyógyásznál és kicsit parázok tőle, hogy mi van ha kínos helyzetbe hozom magam az orvos előtt.



2014. febr. 6. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem volt kínos élményem...

Mármint persze, a helyzetet, hogy ott terpeszt vki egy tök idegennek pucéran, aki benne matat, az épp elég kínosnak érzi. De amúgy ezen kívül nekem sose volt semmi gond, pedig nem egy nődokinál jártam már.

2014. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mivel a gumikesztyű alapból csuszkál, így ha benedvesedik valaki, észre se veszi. De nem fogsz benedevesedni, teljesen más helyzet, mint a szex.

Nem kell parázni.

2014. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Konkrét szituáció nem volt. Bár én minden egyes alkalommal hülyén érzem magam ott. Pedig már túl vagyok jó néhány alkalmon. Ez van, én alapból ki nem állhatom az ilyen helyeket, de menni meg muszáj.

Szerintem ha történik is valami béna szituáció, nem kell szégyellni magad, mert úgyis rengeteg nő fordul meg a dokiknál és nem Te leszel az első aki bénázik.

2014. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan szitu,amitől az ember átnedvesedik.Kínos kérdés nincs,kínos válasz sincs.Ami kínos lehet,ha mosdatlanul,ápolatlanul megy valaki vizsgálatra,koszos fehérneműben.
2014. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#4 Amit írtál arra nem is gondoltam volna. Valaki képes mosdás nélkül elmenni ilyen helyre... pffújj... szerencsétlen dokik.

Na ez valóban kínos lenne! Én ha nem tudnék előtte tisztálkodni, akkor inkább másik alkalommal mennék.

2014. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Olyanról már olvastam, hogy egy nő a vizsgálaton annyira kellemetlenül érezte magát, hogy nem tágult ki és az orvos nem tudott benyúlni. A dokinak izgatnia kellett a nő csiklóját, hogy kitáguljon. Szerintem mindkét félnek elég ciki szitu lehetett, már ha igaz a sztori. Ilyen lehetséges?
2014. febr. 6. 12:56
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Akkor használ síkosító anyagot, vagy megkér hogy menj vissza máskor!
2014. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem lehetséges amit leirtál.... Ne higgy el midnen hülyeséget már. A hüvelybe be lehet nyulni nincs oylan hogy nem. csak ha elengeded magad nem fáj ha nem sikerül akkor kellemetlen. Én sajnso sosem tudom amgam elengedni és sok rovos nem várja meg amig elengedem magam ugy is belémnyomja az uh-ot, nem is kellemes de bemegy pedig én közben zárom össze a lábam reflexből.... Benedvesedni meg idöd sincs mert az egész egy pillanat amig benned matat az meg minden csak nem izgató.
2014. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy baromság:DDDD
2014. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy se kell kitágulni a dokinál, csak ha valaki görcsös, összeszorítja az izmokat, akkor nem tud a doki vizsgálja. Azért mondják, hogy lazítsanak :D

Én egyszer voltam nődokinél úgy, hogy 1,5 napot nem fürödtem, koszos voltam, meg minden, de sürgősségin voltam addig, előtte meg betegen fetrengem otthon, nem tudtam mit tenni. Ott szabadkoztam.

2014. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!