Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legkínosabb élményet...

Mi volt a legkínosabb élményetek nőgyógyászati vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy átnedvesedett valaki a vizsgálat közben? Vagy kérdezett valamit az orvos, hogy ez vagy az mitől van és kínos lett volna megmondani?

Még nem voltam nőgyógyásznál és kicsit parázok tőle, hogy mi van ha kínos helyzetbe hozom magam az orvos előtt.



2014. febr. 6. 12:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem rettenetesen fájt. Egyáltalán nem tudtam ellazítani magamat, pedig nagyon próbáltam. Az orvos meg csak annyit mondott, hogy ne kiabáljak. Nem is igazán tudott magyarul... Ez volt az első alkalom, de addig nem is megyek újra, míg nem lesz pénzem magándokira...

Ez is inkább csak rettenetes volt, mint kínos.

2014. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha egy doki ilyen paraszt, akkor magánban is az! Aki tud rendesen vizsgálni, az a rendelőben is fájdalommentes. Vannak jó és vannak béna kezű dokik. Jó kezű dokinál nem fáj semmi. Ha begörcsölsz, akkor elővesz egy vékonyabb eszközt, amit még szüzeknek is fel lehet helyezni.

A sztorid kérdező meg nagy baromság. Annál is inkább, mert ellenkező nemű dokinál kötelező az asszisztens jelenléte vizsgálat alatt. Emellett szexuális zaklatás kategória.

Normális orvosnak esze ágában kockáztatni a jövedelmét, karrierjét egyetlen beteg miatt sem.

Glicerint használnak síkosításnak.

Kínos élményem egy volt eddig, hogy annyira fel voltam fújódva a vizsgálat előtt, hogy alig bírtam visszatartani... a doki meg nyomkodta a hasamat... azt hiszem elsüllyedtem volna, ha oda..ek az orra alá..

Na az a vizsgálat tényleg fájta, mert ezerrel szorítottam..:(

2014. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ilye nincs, nekema barátnőmnek nehezen tudta levenni a kenetet,mert annyira görcsös volt,hogy nem tudta a kacsát felhelyezni ,vagyis ha nagyon akarta volna persze tudta volna, de nem akart fájdalmat okozni , de precíz doki volt és le tudta venni a mintát. Nem kell kitágulni a dokinál ez nem szülés!
2014. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Menj női orvoshoz ha ilyesmin aggódsz.
2014. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az én drága orvosom egyszer azt mondta, miközben a vizsgálóasztalon feküdtem, hogy ez a vizsgálat olyan, mint a nemi erőszak: hagyjam magam és előbb szabadulok.

Kíváncsi lettem volna az arckifejezésemre, mert annyira ledöbbentem, hogy fogalmam sincs, mit reagáltam. Ha legelső alkalomkor mondta volna, szerintem sikítva rohantam volna ki a rendelőből, de mivel terhesgondozás alatt volt, így "szemet hunytam" felette. Egyébként nagyon rendes doki, csak néha elered a szája...

2014. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
UTsó! Ez a doki nem normális, hiába rendes! Ne menj hozzá többet. Hogy lehet egy orvosi vizsgálatot egy bűncselekménnyel párhuzamba hozni?!!!
2014. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom viccnek szánta :)
2014. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hogy vagy vele, én szeretem a vicceket, de abban a kiterített helyzetben ilyennel viccelni több, mint etikátlan, szerintem..
2014. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14%
Feltehetőleg egy női orvos nem engedett volna meg ilyen "viccet".
2014. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy viccnek szánta. Mondott már 1-2 "vicces" dolgot, de ez messze volt a legmerészebb.

Kedves utolsó! El kell, hogy szomorítsalak, mert a diplomája fent lóg a rendelő falán, és egyébként is, miért találnék ilyet ki?

Persze, érzem én, hogy ez nem okés, páromnak nem is merem elmondani. :) Kíváncsi vagyok, másnak mit mondhat, akit esetleg jobban is ismer.

2014. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!