Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet az hogy amikor...

Miért lehet az hogy amikor ugrálok vagy futok ugye a mellem fel le ugrál és ez fájdalommal jár? Lányok ez másnak is fáj, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Ja és CSAK A JOBB MELLEM FÁJ! 19 éves vagyok, viszont nem igazán fejlődtek ki a melleim (abból gondolom hogy a családban messze mindenkinek nagy a melle).Ebben a jobb mellemben ami fáj az a bimbó alatti közvetlen talán mirigy vagy nemtudom mi az de ha megfogod a melled kitapintható rögtön hogy van valami a bimbó alatt,na szóval ez ahogy fel le mozog fájdalommal jár.Szerintetek?Nőgyógyász azt mondta nincs vele baj de már ez régen volt és be is bizonyosodott azóta hogy sokszor téved sajnos.Hol lehet ezt kivizsgáltatni vagy van valami tapasztalatotok?

2014. febr. 6. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hordasz sportmelltartót? Nagyon ajánlatos, nekem úgy semmi bajom nincs vele. Nem is értem, hogy tesi órán az osztálytársaim hogy tudnak meglenni nélküle. Én kézilabdáztam sokáig, nekem ez alapvető, anélkül kényelmetlenül érzem már magamat.


18L

2014. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feszül ugrálásnál, de melltartót váltottam.

Az viszont nem normális amit a jobb mellednél tapasztalsz.

Menj vissza a nőgyógyászhoz, és kérj egy mammográfiai, vagy ultrahangos vizsgálatot.

Legyél erőszakos, ne hagyd magad meggyőzni semmi olyanról, hogy a mammográfiai vizsgálat csak bizonyos kor után javasolt. Ez szokott lenni a szöveg!

2014. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát egyértelmű hogy melltartóval nekem sem ugrál de erre vagyok kíváncsi hogy melltartó nélkül mért fáj? Mert egyébként 2. kommentelő nekem nem feszül hanem rendesen fáj!Kicsit már kezdek arra gondolni hogy valami gátolja a növésben vagy valami köze van a dolognak ahoz, hogy nem akar nőni.Na meg az még hogy nektek akkor nem fáj? Ezt akár most is kitudjátok próbálni ha leveszitek a melltartót és ugráltok vagy5öt jó magasra hogy értelemszerűen a melled is mozogjon.Kíváncsi lennék rá nagyon!
2014. febr. 6. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
De, fáj! Járok tornára, mindenki sportmelltartót hord, és bizony néha kézzel is tartjuk a mellünket, mert fáj az ugrálásnál.
2014. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy fáj melltartó nélkül.
2014. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy fáj, nőknek NEM KELLENE ugrálniuk.
2014. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindne nnönek fáj melltartó nélkül, nem is szabad igy ugrálni, hordj melltartót.
2014. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hordok... :D csak kicsit megégtem szoliba és zavart ezért vettem le és nyugi csak itthon edzettem ugyhogy alap nálam is hogy sehova nem fogok melltartó nélkül menni :D De ez azért igy furcsa volt.Köszi a válaszokat akkor ezek szerint , nem csak nekem fáj...és gondolom azért csak az egyik mert abba nagyobb az a gumó is ami a mellbimbó alatt van közvetlenül.hát majdnem a duplája a másiknak.
2014. febr. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!