Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Foylton viszket ott lent mit...

Foylton viszket ott lent mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már péntektol viszket nem tudom miért rendesen mosakodok stb... volt már korábban ilyen ,de aztán elmúlt.

2014. febr. 10. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kedves 73%-os válaszoló! Nem csak az előtted válaszoló biztatta kísérletezésre a Kérdezőt, hanem az ő előtte válaszoló is a Canestennel.
2014. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%

Így van. Ne kísérletezzetek, lányok! Egyrészt, már bocsánat, de nem gusztusos, hogy őrizgetitek odalent a fertőzést. Ne tegyétek. Meg kell gyógyítani, és akkor nem lesz semmi gond.

Minden nővel az életében 100x előfordul, hogy fertőzést kap. Nektek most van az első. Irány a doki!

2014. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
van itt ilyen gyógykenőcs és azzal bekentem most jobb lett tole meg várom hátha segít ez
2014. febr. 11. 13:23
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Ne Hari, de butus vagy! Pont errol írunk basszus, hogy ezt nem kéne!
2014. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7%

A Canesten combit nyugodtan kipróbálhatod, vény nélkül kaphatsz gyógyszertárban. Nekem orvos ajánlotta, és mondta azt is hogy kárt a Canestennel nem tudsz csinálni!

Legrosszabb esetben nem segít és akkor majd el kell menned dokihoz.

Nekem tökéletes volt 3 nap alatt teljesen elmúlt és ez már kb 2 éve volt.

2014. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
A canestennel nem csinál kárt csak az idejében nem kikezelt fertozessel! Ezt már pont neked írtam de úgy látszik te is szívesen osztogatsz más kárára tanácsot. Ha az orvosa javasolni fogja, akkor canestenezik. Mindemellett kíváncsi vagyok annak az orvosnak a nevére aki látatlanban javasol bármiféle gyógyszert egy hüvelyi fertőzésre!
2014. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is a nőgyógyászom ajánlotta a Canesten combit telefonon keresztül és kiválóan segített!
2014. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Gyogyenergiat is küldött hozzá? Vagy csak a gyogyszerceg ügynöke vagy?
2014. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
32%
Mindenkinek joga van h.lyének lenni kedves előző, neked is.
2014. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen, addig van joga hülyének lenni (neked is), amíg ez nem megy más kárára!
2014. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!