Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az égető érzés a...

Normális az égető érzés a nemi szervem körül ha tusfürdővel/intim mosakodószerrel tisztálkodok?

Figyelt kérdés
Nem sokáig hagyom fent,csak 2mp kb és mindjárt elkezdi marni a bőröm, nem tudom mitől lehet, lehet köze a borotválásnak hozzá ha nem is pont előtte szőrtelenítettem.(A szappant amúgy sem bírja a bőröm)
2008. júl. 20. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a borotválás miatt is, de lehet simán a tusfürdőtől vagy intim mosakodótól. És én inkább az utóbbira szavazok. Tusfürdővel ne mosakodj ott, mert biztosan nagyon érzékeny a bőröd ott. Tele van mindenféle színezékkel meg vegyi anyagokkal. Próbáld ki, hogy baba tusfürdővel is égeti-e a bőröd. Abban nincs színezék, illatanyag meg mindenféle adalék.
2008. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos a babatusfürdő is égeti :S De köszönöm a választ :)
2008. júl. 20. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is éget mindenféle tusfürdős dolog...azt ajánlom hogy használj csupán vizet,vagy próbálkozz meg különböző intim mosakodókkal,amiknek megfelelő a Ph értékük...
2008. júl. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csak simán vizzel mosom, hogy ne iritálja, közvetlenül nem teszek oda semmi tusfürdőt vagy krémet
2008. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, lehet ki kéne próbálnod más fajtát. én a dove intim mosakodóval jártam így, viszont a nívea bevált
2008. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!