Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjek megijedni?

Ikolu kérdése:

Kezdjek megijedni?

Figyelt kérdés
sziasztok :)18éves vagyok,a barátommal 2éve járok és most történt valami ami eddig soha.2hete késik a menstruációm,csináltunk tesztet és az negatív lett meg is könnyebbültem utána,de még mindig semmi eredmény,óvszert használunk,és nem is volt vele gond,de egy alkalommal csak az aktus felénél huzta fel a barátom.igaz régen is volt hogy majd egy hónapot kimaradt a menstruációm utánna meg 15napra megjött...egy évig használtam fogamzásgátló tablettát,miután nem szedtem észre is vettem hogy lassan megint össze zavarodik a rendszerem.holnap reggel akarom a következő tesztet csinálni ha az is negatív lesz akkor várjak vagy menjek el orvoshoz?(legbelül én nem érzem hogy gond lenne)

2014. febr. 18. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
terhes biztos nem vagy de jó ötlet a még egy teszt. Menzesz késé avgy akár egy telejs kimaradása bárkinéál elöfordulhat nagy ritkán. annál is akinek semmi baja, nem vagyunk gépek. ha gyakori érdemes felkeresni egy endokrinológust.
2014. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy teszt. Ha az is negatív, várj a következő havi menzesz időpontjáig. Ha akkor is késik, akkor doki. :)
2014. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a tesztre nem került sor,mire felébredtem megjött :D
2014. febr. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!