Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem látszik a babám az ultraha...

Nem látszik a babám az ultrahangon egyeltalán. A doki szerint 6 hetes terhes vagyok. Dec 28án csináltam tesztet ami terhes vagyok. Kezdjek megijedni?

Figyelt kérdés
nov 25 én volt az utolsó mensesem.
2009. jan. 6. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz megijedni? És ha nem látszott semmi Uh-n akkor mire mondta a doki, hogy 6 hetes vagy? Nem értem. De a menzeszed szerint tényleg annyi lehetsz :)
2009. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik, vagy nem láttad? Nekem 6 hetesen állapították meg a terhességem. Akkor még semmi nem láttunk az UH on. Az még egy kis zsákocska. Ha az orvosod azt mondta terhes vagy, akkor ne ijedezz. Pihenj sokat, az a legrosszabb ha stresszelsz!!
2009. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt én is írhattam volna! Nekem november 23-án volt az utsó mensim, én is dec. 28-án teszteltem pozitívat és ma voltam dokinál. Nekem azt mondta, kb. 5 hetes vagyok (pedig 6+2 lennék), menjek vissza 10 nap múlva, aztán akkor meglátjuk. Hogy az ő szavaival éljek: "... tetszik tudni, ebből még bármi lehet...".

Nekem júniusban volt már egy elhalt terhességem, amit iszonyú nehezen hevertem ki, mert nem is gondoltam , hogy vmi baj lehet! Most még nem pánikolok, de hogy őszinte legyek túl sok reményt nem fűzök hozzá, pedig nagyon szeretnénk babát!

Ne ijedj még meg! Inkább legyél pozitív! Én mondogatom neki, hogy igenis dobogtassa meg a pici szívét 10 nap múlva, mert nagyon szeretnénk ŐT!!!

Amúgy mit mondott konkrétan, mikor kell visszamenni? Petezsák formája?? Szorítok Neked (meg magamnak is!)!!!

2009. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
örülök a babának.az ultrahangos doki mondta h nem talált semmit és 1 hét múlva menjek vissza.a nődoki szerint terhes vagyok de ő csak a szokásos vizsgálatokat csinálta amit egy sima vizsgálat során szokott.
2009. jan. 6. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A babát csak kb a 7. héttől lehet látni. 5. hét után még csak a petezsák látható. ne aggódj.
2009. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hét 4 naposan voltam először uh-n. Akkor azt mondta a doki, hogy reménykedhetek. Aztán egy hétre rá már volt szívhang is és gratulált a doki. Szóval reménykedhetsz!
2009. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyálkahártyádra nem mondta hogy meg van vastagodva? Lehet hogy csak korai a terhesség és nem látszik, de sajnos néha előfordul olyan is hogy felszívódik. Sajna nekem volt ilyen. 5 hetesen 5 mm-es petezsák volt és egy hét múlva sehol semmi. Persze ilyenekre ne gondolj, ha a dokid azt mondta hogy terhes vagy akkor ott az a baba. Ne idegeskedj, pihenj és örülj a babádnak! Sok boldogságot és gratulálok!
2009. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia. Én is ugyanígy jártam. Nem látszódott a kicsike.

És a doki ugyanezt mondta, hgoy ebből még bármi lehet. Sajnos nekem is felszívódott az 5 hetes terhességem.

Ne stresszel és fő a pozitív gondolkodás!!

2009. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!