Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddíg nagyon rosszul voltam...

Eddíg nagyon rosszul voltam most hirtelen alább hagyott. Kezdjek megijedni? 10heteskm.

Figyelt kérdés

3.baba. a 6.héttől olyan rosszul voltam a 10.hétig mint az előző 2ővel egyszerre,triplázva..émelygés hányás rossz közérzet,teltség érzet,húsundor..még a felvágott bármi hús szagtól..Aztán lúgos vizet kezdtem inni ez némileg enyhült a dolog..már lehet húst sütni vagy párizsit enni a társaságomban..van egy kis teltég érzet,kívánósság egyes dolgok után..hús az nem megy le semilyen formában de legalább nem hányok..hányinger néha..

Azt mondják jó ha vannak rosszullétek,mert akkor tuti jól van a baba,és most ez nekem hirtelen hagyott alább hagyott.Volt,vagy van valaki ilyen helyzetben??Vagy kezdjek aggódni??Most voltam vérvételen..ha gond lenne ott kimutatná..(A gyerekek elött volt 2 terhességem 6 és 8hetesen nem volt szívhang,és most emiatt parázok kicsit)

20.án megyek dokihoz megint..2 hete minden ok volt..

Köszi


2013. nov. 5. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kezdj aggódni, nekem is egy pillanat alatt tűnt el a rosszullét 10 hetesen. Megszületett egészségesen. :) Sokakkal van így.
2013. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, ez messze nem jelenti azt, hogy holnap, holnapután, vagy a jövő héten nem leszel megint olyan hányós, mint a lakodalmas kutya. :)

Inkább örülj neki, használd ki, hogy tudsz enni, inni.

2013. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak annyian írják azt hogy addíg van minden rendben míg erősek a rosszullétek..és nálam eléggé rosszul indult a dolog e téren azt hittem sosem lesz vége..most meg tessék..sokkal jobb és egyből betojok...

Megpróbálom kihasználni és nem görcsölni ezen..

Köszönöm!!

2013. nov. 5. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a 3-at várom :) De nekem a 2. terhességnél volt ilyen iszonyat ramatyul voltam, nem hánytam bár úgy voltam vele, hogy jobb lenne. Aztán olvastam valahol, hogy a gyömbértea segít ittam 1 pohárral és nyilván nem ettől de hirtelen elmúlt és vissza sem tért. Babának nem lett baja. A mostanival étvágytalan voltam aztán most a 12. héten kezdődnek a rosszullétek :x
2013. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!