Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az iskolaorvos a fiúknak a...

Ha az iskolaorvos a fiúknak a bőrt húzogatja, a lányokat is megvizsgálja "ott"? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 20:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%
48%-os okostojás, hogy te mekkora b.rom vagy!....
2014. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
40%
de most meg mi a baj? én akármit írok, tuti rossz. pedig csak a realitás, és megjegyzem, észérveket, racionális ellenérveket még senki se mondott.
2014. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18%

Miket kamuzol itt össze 48%-os,az egyik válaszban nőnak adtak ki magad és arról írtál,te metéletlen sráccal nem is állnál össze,utána meg már férfi vagy,most meg már orvos ha,ha,ha.


Még akinek szükülete van azt sem kell metélni mindenáron.!!!!

2014. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
66%

de nem értem ezt az egészet, sztem kettőnk közül nem én beszélek félre. én sosem adtam ki magam nőnek ....

Ja hogy te a sok eszeddel azért gondoltad, mert hímnemű létemre hímnemű párom van? Aha ... igen bölcs elmére vall, hogy akkor evidens módon csakis nő lehetek :)


A durva szűkület BIZTOS orvosi megoldása pedig a teljes metélés. Lehet mindenféle népi gyógymódokkal kísérletezni, cickafarkteába áztatni meg naponta 10x imádkozni mellé, általában csak romlik a helyzet, és idő kérdése, a metélésnél köt ki az is, aki ilyen okosan ellenzi, mert ugye minek az....

2014. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
26%

Nem én beszélek fére,hanem sok helyre írtál már és hol azt írtad nő vagy,hol férfi,hol meg már orvosnak mondtad magad:-)


Durva szükületetnél igen többnyire muszály metélni ezt senki nem tagadta,de enyhe esetben bizony sokszor elég akár orvostól kapott kenőcs,bemetszés,vagy z és fityma plasztika.

2014. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

így van, az a bizonyos Z-plasztika, amelyről a fiúk (szűkületesek) 99%-a azt mondja, hogy na jó, inkább ne, és inkább legyen teljes metélés, ha ténylegesen meglátják, milyen is az. A csodakenőcsöket meg hagyjuk ... tudom, jó érzés hitegetni ill. hinni és bízni a csodában, de nem megoldás. Időhúzásra tökéletes, de aztán előbb-utóbb jön a nagy felismerés.


(egyébként meg igen, te beszélsz félre, ugyanis én sose állítottam h nő lennék ... el se tudom képzelni, honnan veszed)

2014. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
19%

Bocsika,nem egy szükületes fiatal volt és van akit műtöttek és nem kellett őket körülmetélni,ne beszélj folyton fére.Hol állítottad hogy nő vagy,megállás nélkül hol férfi vagy hol nő,most meg már orvos.


A férfiak,fiatal fiúk nem kérik az orvostól a körülmetélést,akiknek fitymaszükületük van,hanem sokszor nem kaptam rendes tájékoztatást,aki meg megkapta,az inkább elkerülte a metélést.


Múltkor már férfit írtál,akinek férfi a párja,tehát már melegként írtál magadról,aztán egy csomó helyen meg mindenkit metélésre akarsz buzdítani,meg mindenki metéltesse magát körül szlogent nyomod.

2014. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

hát vkivel nagyon keversz, bár nem tudom hol az ellentét, hogy állítólag egyszer férfi lennék egyszer meg orvos? tehát férfi orvos nincs szted vagy hogy van ez?


Mit értesz rendes tájékoztatás alatt?

Tehát szted hülyeség az a szakmai alapelv, hogy a durva szűkület végleges és egyetlen biztos megoldása a metélés? (megjegyzem, ha a szakorvos látja, hogy csak időhúzás bármi mással próbálkozni, akkor miről kellene felvilágosítani? és de bizony kérik, határozottan kérik, én pedig nem buzdítok, bár arra még nem jöttem rá, hogy ugyan nekem abból mi előnyöm lenne, szal igen poénos vagy)

2014. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"aki meg megkapta,az inkább elkerülte a metélést. "


Hát hogyne, én is ezt mondom. Ismerek sokat, aki kerülgette-kerülgette, aztán 25 évesen jutott el odáig a csepp agya, hogy itt mégis tenni kell vmit, és végre rászánta magát. Tehát ez lenne a kívánatos szted? Akkor ha jól értem, szted is előbb-utóbb elkerülhetetlen, de azért húzzuk csak az időt, az a biztos ... érdekes egy meglátás.

2014. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
17%

48%-os hagyd már abba egyszer nőként írtál magadról,aztán már férfi voltál,utána kitalátad férfi vagy csak meleg,utána meg már orvos is vagy.


Össze vissza írogatsz,lehet élvezed hogy beszélget veled valaki.


Most meg már férfi orvosként tündökölsz és arról írsz máshol hogy mereven is vizsgálni kellene az iskolás fiúkat.

2014. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!