Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizelés, petefészek...

Gyakori vizelés, petefészek fájdalom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyakran járok ki vizelni. Egy éjszaka egyszer vagy kétszer is kimegyek, míg ezelőtt sosem kellett kimennem, kibírtam reggelig úgy, hogy egyszer sem megyek ki. Vizelésnél semmi különöset nem észlelek; nem csíp, nem büdös, a színével sincs probléma... Ezen kívül állandó jelleggel fáj a bal oldali petefészkem. Az állandó jelleget azt úgy értem, hogy nem a nap minden percében, hanem egyszer igen, egyszer nem, hol jobban, hol kevésbé, de már több napon keresztül. A jobb oldali petefészkem egyáltalán nem fáj, csakis a bal. Arra gondoltam, hogy lehetséges, hogy felfáztam és az ráment a petefészkemre (már ha történhet ilyen). Vagy mi lehet ez? Petefészek gyulladás? Amit tüneteknek írnak róla, arról a fájdalmon kívül semmi más nem stimmel. Tegnap este óta a mellbimbóm is érzékeny, bár nem tudom, hogy az ennek köszönhetően-e.
2014. febr. 23. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
terhesség?
2014. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem.
2014. febr. 23. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Ha csak 1-2 napja,lehet hogy most ovulálsz.
2014. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennek a hétnek az elején jelentkezett valamikor. Nem tudom, hogy a menstruációhoz van-e köze, mert bár mostanában kellene megjönnie, az előző hónapban is volt ilyen, de aztán abba maradt.
2014. febr. 23. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a mellbimbó érzékenységnek és ennek a fájdalomnak nincs köze egymáshoz. Ha lassan 1 hete van nem ovulációs fájdalom. A petefészekgyulladás egyéb tüneteket is szokott okozni(hőemelkedés,láz,elesettség),de nem mindig. Mivel már nem először van ilyen menj el orvoshoz. Lehet valóban egy petefészekgyulladás,esetleg cysta, de endometriózis is.
2014. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.
2014. febr. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!