Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Háziorvos vagy nőgyógyász?

Háziorvos vagy nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Menstruációs zavaraim vannak már nagyon régóta(szűz vagyok), de még sosem mertem elmenni vele orvoshoz. Próbálom összeszedni a bátorságom... Ilyenkor a háziorvoshoz kell elmenni és ő majd tovább küld vagy be kell jelentkeznem egy nőgyógyászhoz?


20/N


2014. febr. 23. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem legjobb, ha egyenesen a nőgyógyászhoz mész. Ne félj semmit, nem harap :-) Mindenki izgul az első előtt.

2014. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ilyenkor felhívom és bejelentkezek "vizsgálatra"? Vagy hogy működik ez? Bocsánat ha nagyon bugyuta kérdéseket teszek fel...
2014. febr. 23. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,felhvod a rendelöt,kèrsz idöpontot.

Behivnak,elmondod hogy mièrt jöttèl,ès hogy mèg nem èltèl nemi èletet.Megmondjàk,hogy vetközzèl le,ilyenkor elmèsz a függöny mögè,(cèlszerü,egy hosszabb polót magadon hagyni,úgy nem olyan kellemetlen),majd felfekszel az asztalra,felrakod a làbaid,a többi a doki dolga.De ne fèlj,nem fogsz èrezni semmit.pl a fogàszat 1000szer rosszabb.De mond meg,hogy mèg szüz vagy,mert akkor ôvatosabban vizsgàl.

Valôszinü,felirnak majd valami gyôgyszert.

Mindenkèpp menj el,màr amúgy is kellett volna,ha nincs panaszod akkor is.Ne paràzz,nem vèszes!

2014. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, nem kell parázni, egyáltalán nem olyan vészes. Menj csak el. A nőgyógyászhoz soha nem kell beutaló. Betelefonálsz, megkérdezed, hogy kell-e időpontot kérni a nőgyógyászatra (magándokinál mindig kell), ha kell, akkor kérsz egyet, és az említett időpontban megjelensz. Ennyi. A problémádat az időpontkéréskor nem kell részletezned, csak majd az orvosnak a helyszínen.
2014. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elsöre nögyógyászhoz de a menstruációs zavarnak mindig hormonális oka van az pedig nem nögyógyászra hanem endokrinológusra tartozik. Érdemes lenne egyet felkeresni.
2014. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 24. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!