Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eszrevettem magamba belul...

Eszrevettem magamba belul valamit. Mintha egy golyo lenne de puha. Es nem tudom mi az? Ha megnyomom nem faj, de nagyon felek hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyen mindenkinek van, nyugi :)
2009. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha csaj vagy akkor gyere át hozzám és diagnosztizálom a problémád :D:D:D
2009. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De eddig mintha nem lett volna ott...:(

Nem tudom de akkor is felek hogy mi az es orvoshoz nem tudok elmenni,mert kulfoldn vagyok es csak 2 het mulva leszek otthon...Gondoltam cisztara is...Baratommal eleg intenziv sexualis eletet elunk!

2009. dec. 11. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ciszta lenne is, biztos, hogy ráér vele elmenni két hét múlva is dokihoz, lehet, hogy addigra elmúlik magától is. Ha a doki talál valamit, akkor is úgyis azt mondja, menj vissza egy hónap múlva kontrollra.
2009. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszt!Picit mgnyugodtan.Megegyszer kosz
2009. dec. 11. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, betokosodott vérömlenynek bizonyult, a doki kitisztította (nem éreztem belőle semmit, pedig nem volt érzéstelenítés), aztán pár hétre eltiltott a nemi élettől, és teljesen rendbe jött.
2009. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez általános a nőknél, ne aggódj. Nekem is van, mint sokunknak :)
2009. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!