Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál magánrendelésen...

Nőgyógyásznál magánrendelésen mondani fogja majd az orvos, hogy mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Most megyek először magánrendelésre, így nem tudom azt sem, hogy ennyibe fog kerülni, csak nagyjából. Általános vizsgálatra megyek, meg van néhány panaszom, amit ki szeretnék vizsgáltatni és gyógyszert íratni rá. Akkor ha vissza kell esetleg mennem hozz majd, akkor is fizetnem kell újra? Vagy mindig kérdezzek rá hogy mennyivel tartozom? Egyébként első találkozáskor ugye illik kezet fogni és bemutatkozni, vagy majd ahogy a helyzet adja?

2014. febr. 25. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem akarom az élményt fokozni, de annak idején a gimiben volt egy fiú osztálytársunk, akinek az apja nőgyógyász volt és hetente 2x rendelt ilyen otthoni rendelőben. A srác jó pénzért adott "belépőjegyeket" a kamasz haverjainak a szomszéd szobába. Fogalmam sincs hogy láttak át a másik szobába, de elégedetlen "nézőről" nem hallottam.
2014. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nála ilyenre nem kell számítanom! :)
2014. febr. 26. 17:58
 13/17 anonim ***** válasza:
Remélem is!
2014. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Majd szolsz, hogy vetkozes elott szeretnel bekukkantani a szomszed szobaba :D


Amikor en voltam betegseg miatt, akkor az elso vizsgalatnal fizettem a normal vizsgalati dijat. Aztan visszamentem az eredmenyert es a receptert, akkor kerdeztem mivel tartozom, de nem kert semmit, azt mondta, majd legkozelebb. Aztan a gyogyszeres kura utan ujra visszamentem es megint megvizsgalt es a normal vizsgalati dijat kerte. Szerintem ez igy volt korrekt.

2014. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Biztosan meglepődne.. :D

Igen,ez szerintem is így korrekt! Így is egy rövid kis vizsgálat sok ezer forintba kerül sajnos! :/

2014. febr. 27. 22:40
 16/17 anonim ***** válasza:

Na mennyi volt?

Mondjuk tényleg attól függ, pontosan mit kérsz

Rákszűréssel többe kerül

2014. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
6000
2014. nov. 7. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!