Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FÉLEK, mert hétfőn műtenek,...

FÉLEK, mert hétfőn műtenek, herevisszér műtét mikrosebészeti (alhasi metszés) eljárással. Hány napos kórházi bent fekvés szükséges? Utána hamar gyógyul a seb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 10:57
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Bocsi a tegeződésért! Ha zavar, gondold át magázódásba! A félelem elég rossz hozzáállás, azonkívül segítő erő is. Döntsd el magadban, hogy meg fogsz gyógyulni, és alkalmazz agykontrollos módszereket, képzeld el, hogy a műtét után apró manócskák nyüzsögnek a műtéti területen, és minden nyomot eltüntetnek, ami a beavatkozás után maradt, és a renitens ereket is a helyükre teszik. ... és forgasd kicsit Dahlke: A betegség, mint szimbólum című könyvét, akár le is töltheted a netről. A későbbiekben is jó szolgálatot tehet, mert ha Neked ezen a területen akadnak gondjaid, akkor a férfiasságoddal, és a teljesítő képességeddel is gondjaid vannak. Ne feledd: az életünk, és a boldogságunk a fejünkben dől el, illetve valósul meg először. Szívesen segítek alternatív módszerekkel: 70/5079254

Panni

2010. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Nincsenek barátaid, akikkel ilyenkor leülhetsz és cseveghetsz? Mégis, ha van veled vki, könnyebben megnyugszol, vagy legalábbis nem félsz annyira...


Nekem az egyik jóbarátomat kellett megműteni, igaz nem ezzel a problémával, azonban műtét előtt, és az azelőtti napokban rettenetesen parázott, én pedig megleptem őt a kórházban és a műtétje előtt közvetlenül és után is majdnem végig vele voltam és próbáltam elterelni a gondoloatait, félelmét lecsökkeneteni, így a műtétre úgy ment be, hogy van, aki szorít érte, és ha ő nyugodt(nak látszik), akkor neki is meg kell nyugodnia, mert a műtét kibírható, és mivel kissé kómás leszel az altatótól, amit nagy vszséggel kapsz majd előtte, és/vagy helyi érzéstelenítésben részesítenek majd, így a műtétet aligha fogod érezni. Utána fog majd fájni vmennyire, de ha bízol abban, hogy a műtét jól fog sikerülni, és lesz melletted vki (pl. barát), akkor meglásd, hamar átvészeled majd ezt a "kis kellemetlenséget"! :-)


A műtétet követően még órákig megfigyelés alatt tartanak, és ha nem lép fel komplikáció, ill. csövelni is tudsz majd rendesen, akkor még aznap haza mehetsz, heréidet azonban fel kell polcolnod és hűtened kell éjszaka. Ezt be kell vállalni, és állj úgy hozzá, hogy ez most egy "szükséges rossz", amin át kell esned, de aztán, ha átvészelted, a jutalmad a gyógyulás lesz. :-)


Fel a fejjel, Pajtás! Hamar túl leszel rajta! :-)

Ha beszélni akarsz vkivel, hívj fel egy barátot, esetleg találkozzatok, és beszélgessetek sokat, vagy ha nincs aki meghallgatna és úgy érzed beszélned kell vkivel, nyugodtan írj rám >>priviben, és MSN-en pl tudunk beszélni!

Szívesen meghallgatlak. :-)


Üdv: EE

2010. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!