Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan beszéljek a barátnőimme...

Hogyan beszéljek a barátnőimmel a menzeszről?

Figyelt kérdés
A két legjobb barátnőmnek már megvan, én pedig általában könnyen beszélgetek, de nem tudom mit mondjak. Hogy hozzam föl?

2014. febr. 26. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt szituációban felhozod, hogy Neked még nem jött meg (ha jól értem) és adjanak tanácsot. Segíteni fognak ez tuti :)
2014. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán miért akarsz beszélni velük a menzeszről?
2014. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg tőlük nyíltan amit tudni szeretnél. Egy barátságban ez nem lehet gond.
2014. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked megjött már?

Ha nem, akkor ha nincsenek körülöttetek mások elmondod, hogy neked még nem jött meg, de tudod, hogy nekik igen, ezért lenne pár dolog, amire kíváncsi lennél és szeretnéd megkérdezni tőlük.

Ha ők a legjobb barátnőid ez nem lehet olyan nehéz :)

2014. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Tehát nem kamu.. a csajok tényleg beszélnek hüvelygombáról, menzeszükről.. Azt hittem ez csak ilyen legenda..
2014. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát... Ez az igazság
2014. febr. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!