Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért bánok kislányként a...

Miért bánok kislányként a barátnőimmel? Lehet, hogy volt egy meg nem született lánytestvérem?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozom rajta, hogy 35-40 évesen miért vannak mindig 10-15 évvel fiatalabb barátnőim? Általában a velem egykorú komoly nők elől menekülök, mert túl gyorsak, túl sokat akarnak, stb. Az fiatalabb barátnőimről szívesen gondoskodom, de a szex része csapnivaló, vagy alig-alig működik. Arra is gondoltam, hogy volt egy lánytestvérem, aki nem született meg és ezért van bennem ez a gondoskodni akarás, aminek nyilván nincs köze a szexualitáshoz. A minap ezzel is álmodtam, hogy édesapámmal küzdünk egy kislányért, aki végül meghal, ezért is érdekel ez a téma. Van ilyen jelenség?
2013. márc. 12. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban megtörtént, akkor lehet. De igaz, vagy csak álom? Ha traumaként ért, hogy elveszítetted a húgod, akkor elraktározódhatott a fejedben és kihathat a párválasztásodra, de ha csak spekuláció, akkor aligha van értelme. Magától az ember ilyet nem érez meg. Nekem meghalt az öcsém és csak pár éve tudok róla, soha nem vonzódtam fiatalabb fiúkhoz és nem akartam gondoskodni róluk, szóval nem éreztem meg, hogy ez történt. Persze jó lett volna mindig is egy testvér, de nem hiszem, hogy köze van ahhoz az eseményhez, amiről nem is tudtam fiatalabb koromban.


Én inkább ott keresném a "baj forrását", hogy talán a veled egykorú nők már gyereket akarnak, családra hajráznak, ha még nincs nekik. Nagyobb velük a felelősség, míg egy fiatalabbal még nem feltétlenül téma a család, nem olyan komoly kapcsolat. Lehet,hogy csak szabadságra vágysz.

2013. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de állítólag van ilyesmi, amikor pl. ikerterhességből elmegy az egyik baba. Régen nyilván nem is vették észre, ha ilyan történt, mert UH és egyéb alapos vizsgálta nem is volt...De még most sem mindig veszik észre.

Állítólag van aki mindig magányt érez, anélkül, hogy tudná miért...aztán kiderül, hogy ezért. Nme tudom pontpsan, de olvastam erről, csináltak kísérleteket...

(ikres vagyok, ezért olvastam már ilyenről)

2013. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább a nőket szereted...
2013. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dani900 ***** válasza:

Apa szerep...

neked egy lány kell, nem pedig egy nő....

csak akkor lesz nő a társad, ha felnősz érzelmileg, vállalod a felelősséget mindenért, és legyőzöd a félelmeidet, mert, ha homokba dugod a fejed, attól még nem oldódnak meg a problémák, csak tovább halmozódnak, és közben azt hazudod be magadnak, hogy minden rendben.

2013. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!