Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inzulinrezisztenciám van....

Inzulinrezisztenciám van. Szedek Merckformint (750 mg-osat). Mennyire van esélyem teherbe esni?

Figyelt kérdés
IR és a teherbe esés

2014. febr. 26. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A Merckformin mellé 160g-os szénhidrát diétát is kell tartani és mozogni is kell.


Van aki a 3-as kezelés mellett néhány hónap alatt teherbe esik, nekem még nem sikerült. Én majdnem egy éve tartom.

2014. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az IR igazából gyógyítható.


Nyilván nem a hagyományos étrendi ajánlást követve meg gyógyszerrel.. Hiszen ezek a hivatalos ajánlások, sosem az emberek egészségét helyezték előre.


Ha meggyógyulsz, babád is lehet természetesen.


Az IR csak az életmódból adódó betegség. Nem kell nagy varázslás a gyógyuláshoz.


Alapvető Qigong (jobb helyen az embereknél ez benne van az edzésben), ch-szegény táplálkozás, és helyreáll a szervezet!

2014. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsönek kell a 3-as kezelés, a másodiknak nincs iagza a mai állás szerint egyenlöre nem gyóygitható de szinten tartható megfelelő életmoddal. a ch szegény életmód pont nem jó. kell enni ch-t csak nem midnegy mikor mennyit és milyen felszivódásút. A 99%-unk tényleg babás lesz spontán természetes uton a 3-as kezelés hatására.

Elsö! Volt egyéb kivizsgálás? csak ez az ok, most hogy állnak az értékeid, van akinek akár 2 év mire helyre jön attól függ miylen súlyos a hormonzavar. Van ovud???? átjárható vagy? párod rendben van???

2014. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok:

volt enyhe pajzsmirigy alulműködésem, és magas prolaktinszintem, de ezek már rendben vannak. A cukor - inzulin értékeim is már jók.

Párom rendben, átjárhatósági is.

Peteérésem van, most ebben a hónapban rásegítettek egy kicsit Closti-val, meglátjuk mi lesz.

2014. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tüszörepedésed is van spontán? closty mellé nem kaptál repesztő szurit?
2014. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor ezerrel diétázok és mozgok, na meg szedem a gyógyszert. Remélem minél előbb sikerül nekem is a babó :)
2014. febr. 26. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Várjál.. azzal diétázol amivel deklarálják, hogy nem lehet meggyógyulni?


A magyar embernek rossz-döntéshozási hajlama vagy kényszere van?


Leírta a válaszoló, hogy ezzel a móddal nem lehet meggyógyulni.

Nyilván ez csak néhány orvos által kitalált kamu, de ez a hivatalos álláspont.


Viszont van jobb táplálkozásmód és a gyógyszernél hatásosabb kezelés, amikkel ez az anyagcserezavar, hormonzavar meggyógyul. Miért maradsz a primitív, kommersz, idétlen módszernél?

2014. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Diétának én is a CH szegény étkezést szeretném. 2 hete csinálom és lement 3 kg :) de még kb 10-nek le kéne menni. Járok homeopata orvoshoz is a Dr. Kecskés Gabriellához.Kontrollra kell majd mennem hozzá, csak sajnos kb 1 hónap mulva jutok el hozzá. Mindig sokára tud időpontot adni. Ő a nyugati és a keleti orvoslást egyaránt használja. A gyógyszert szedésének én sem nagyon örülök, csak most a baba dolog miatt vagyok kétségbe esve, nehogy ne sikerüljön megfogannia, azért is szedem a gyógyszert.
2014. febr. 27. 09:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebbe már nem tudok belekötni! :)
2014. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A ch szegény diéta a legrosszabb Ir-re! Olvass utána az IR diétának ott le is ván írva miért ront rajta!
2014. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!