Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már sokszor kérdeztem éhségem...

Már sokszor kérdeztem éhségem miatt, mos voltam endokrinológusnál, aki azt mondta inzulinrezisztenciám van eredmények alapján, de ettől nem lehet éhes! Mivan?

Figyelt kérdés
valaki aki ilyen cipőben járt?totál elvagyok keseredve,de a diétát attol el kell kezdenem.valakinek tapasztalat?akk mi a franctol lehetek óránként éhes és kell ennem?csak az éhomim 60..mármint az inzulin.
2014. jan. 24. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Téged nagyon kipécézhettek az orvosok. Az IR miatt vagy éhes, ez elég valószínű. Majd elmúlik, de ehhez jobban kell enni mint a sima ir diéta.
2014. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hhogy jobban?az a diéta nem jo ez a 160grammos?vagyis most még 2hétig 180grammos?

tök jo volt megnyugodtam végre reggel mikro megkaptam eredményket,hogy megvan az oka az éhségemnek,erre doki azt mondja ettől nem lehetek ennyire éhes.uhogy most megint idegileg tök kész vagyok..:-(

2014. jan. 24. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

a doki inkompetens, a hivatalos ir diétát is inkompetensek állítják össze.


160g ch-tól én is cukorbeteg leszek, hogy gyógyulnál meg vele?

2014. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akk szted simán egyek normálisan,annyi h hagyjam el a cukrot meg fehérlisztet?
2014. jan. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!