Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután elmúlt a mensim fajni...

Miután elmúlt a mensim fajni kezdett oda lent viszket, ég. Ugye ez nem valami nemi betegseg jelei? :s 14 eves vagyok es meg nem volt nem kapcsolatom fiukkal szoval.

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vélhetően gomba, amit nem csak nemi kapcsolat útján lehet elkapni, közös wc használat, törülköző vagy antibiotikum miatt is kialakulhat

menj gyerek nőgyógyászatra, mert ha nem kezelik ki, akkor egy felszálló gyulladás, fertőzés meddőséget is okozhat, az pedig életed végéig bánnád

2014. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ott lent hol? a hüvelyed? Ha igen akkor ez bizony fertözés. fertözéshez nem kell nemi életet élni, sőt még nyilvános wc-re sem kell leülni hozzá. A hüvely PH-ja bármitöl fel tud borulni és akkor rögtön elszaporodik a gomba. Pl nagyon gyakori antibiotikum szedéáse után. Nme voltál beteg? Mivel szűz vagy ezért szájon át bevehetö tabletta kéne rá ha gomba mivel gondolom hüvelykupot nem szivesen tennél még fel és lehet nem is tudnád még feltenni. Én semmit nem tudtam addig amig szűz voltam. Beszélj anyukáddal erröl és keressen egy gyermeknögyógyászt. Nyugi nem fog sem felnyulni sem semmi csak bekukucskál ö abból már látja mi a helyzet.
2014. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a hüvelyi fertőzéseket szűz lányok is elkaphatják. Neked is valami fertőzésed lehet. Szólj Anyukádnak és menj orvoshoz, mert ha nem kezelik, rosszabb is lehet.
2014. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valamilyen fertőzés lesz.

El kellene menned mielőbb dokihoz. Beszéld meg anyukáddal.

2014. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez lehet valamilyen fertőzés miatt van. És nem csak gombás fertőzés létezik, ami ilyen tüneteket okoz, hanem lehet más kórokozó is, ezért kell orvoshoz menni, aki kenetvétel által meg tudja nézetni, hogy pontosan milyen kórokozóról van szó és az mekkora mennyiségben van jelen. Így célzottan tud kezelni.

És egy fertőzést el is lehet kapni, de magától is képes kialakulni, ha pl. felborul a hüvelyflóra egyensúlya, ami felborulhat gyakori tamponhasználattól vagy antibiotikum kúra alatt is.

2014. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) uristen nodokihoz??!! :o jajj
2014. márc. 1. 12:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Amugy igen voltam beteg es kaptam antibiotikumot is...
2014. márc. 1. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom felborult a hüvelyflórád egyensúlya, az antibiotikum a jótékony hüvelybaktériumokat is pusztította, így olyan gombák is túlszaporodtak, amik normál mennyiségben nem okoztak gondot, de túlszaporodva fertőzést okoznak és ezeket a kellemetlen tüneteket tapasztalja az ember.

Mindenképpen menj orvoshoz!

Nem kell félni, ír egy olyan kezelést, ami neked megfelelő és rendbe fogsz jönni.

2014. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor biztos gomba mint irtam nem kell félned az orvotól mert nem fog benyulni csak bekukucskál, nem fog fájni. Mivel szűz vagy igy nem tudsz venni patikában kupot rá mert azt nembiztos hogy fel tudod helyezni igy hogy szűz vagy. Szájon át bevehetö gyóygszer amugyis hatásosabb. beszélj anyukáddal, segitnei fog neki is biztos volt már tudja mit kell tenni.
2014. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Akkor biztosan gombád van, beszélj anyuddal, vegyetek Canesten combit és 3-4 nap alatt elmúlik!
2014. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!