Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meddig tartott nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott nálatok a szerelem? Mennyi idő után éreztétek azt, hogy elmúlt a szerelem? Milyen jelei voltak annak, hogy nem szeret már? Együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Együtt vagyunk.

Nálam a non-stop szerelem érzet, úgy 1,5-2 év után lanyhult.


Most inkább csak szeretem. A szerelem csak meghitt pillantok izzik fel újra.

2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Miért? Fiú-lány vagy?
2012. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül másfél évig. 10 éve vagyunk együtt, és voltak mélypontok amikor azt éreztem, hogy Úristen én soha többé nem érezhetem azt a lángoló szerelmet amit anno.

Meg is éreztem annak a szelét, hogy külön megyünk és annyira fájt, hogy nélküle kell élnem, hogy már nem is érdekel a lángolás. Az iránta érzett szeretet elhalványítja az ilyen vágyakat. Tudom milyen értékes ember, az "újdonság varázsa" kevés, hogy lecseréljem.

2012. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Hmm, ez nem semmi hogy így gondolkodik valaki. Bár minden nő ilyen lenne..
2012. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
a rózsaszín köd, az újdonság varázsa, amikor minden reggel mikor felébredtem, ő jutott eszembe először, az kb. 3 hónapig tartott, de a szerelem még mindig tart, másfél éve vagyunk együtt:)
2012. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
ja, és fél éve együtt is lakunk. utolsó vagyok:)
2012. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos én hamar észreveszem a másik hibáit, de az a kis részlet vagy az a személyes tulajdonság ami az elején megfogott a másikban az nem változik, és nem engedi hogy elfelejtsem miért is vagyok a másik mellett, annak ellenére hogy már a sokadik csalódás után képtelen vagyok rózsaszín ködön át látni a másikat.

De ragaszkodni hozzá és becsülni azt igen. Nem tudok haragudni a nőkre...

2012. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy meddig tartana nálam a szerelem de első barátomat 3 évig szerelemmel szerettem.. Másik kapcsolatomba már fél év után elmúlt a szerelem ( gyerekes volt, hazudozott, megcsalt..)


Most vagyok a 3. komoly kapcsolatomba kemény 2 hónapja együtt vagyunk ő teljesen más mint a többi és nagyon úgy néz ki vele problémák sem lesznek. :) Remélem örökké együtt maradunk. :)

2012. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Három éve élünk együtt. A rózsaszín ködös állapot kb. egy évig tartott, de most is szerelmes vagyok a páromba, sőt, napról napra jobban szeretem, egyre mélyebbek az érzéseim iránta (egyre pótolhatatlanabbá válik).

Véleményem szerint a nagy lángolás csak egy aspektusa a szerelemnek, és közel sem a legfontosabb része. Arra jó, hogy két ember összejöjjön, de a komoly, hosszútávú párkapcsolathoz szerintem nem sok köze van.

24/N

2012. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Én éreztem hullámvölgyeket, de ő nem. Viszont jelen pillanatban jobban szeretem, mint valaha. Már hét éve vagyunk együtt.
2012. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!