Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vagyok túl egy betegségen...

Most vagyok túl egy betegségen, és ma döbbentem rá, hogy a sok gyógyszer szedése közben a fogamzásgátló napok óta kimaradt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hagyjam abba, és a következő menzesz első napján folytassam új levéllel? Milyen tünetekre számítsak most? Normális, hogy az alhasam környékén elkezdett fájni?
2014. márc. 3. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,most már ne szedd be a többit. valószínű,hogy azért fáj a hasad,mert meg fog jönni a menzeszed. Ha valaki levél közben abbahagyja a fogamzásgátló szedését,akkor megvonásos vérzése lesz. Most az lenne a célszerű,ha nem a következő,hanem az azutáni vagy még egy havi szünet utáni vérzést követően kezdenéd el újra a gyógyszert. A hormonrendszerednek nem tesz jót,ha kihagysz egy kicsit aztán folytatod. Akkor már jobb,ha 2-3 hónap kimarad.
2014. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért fáj mert elfeljetetted bevenni és meg fog jönni. utólag nem lehet és szabad ennyit bevenni, most védekezz az együttlétek alatt és majd a mensi elsö napján kezd el ujra.
2014. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!