Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esetleg ti lányok tudnátok...

Esetleg ti lányok tudnátok nekem segiteni pár ötlettel mitől tudnám megszüntetni az erős vérzést?

Figyelt kérdés
14éve menstruálok, azóta minden hónapban iszonyatos görcseim vannak, hányások, összeesések, erős vérzések gyötörnek. Doki szerint jobb lesz ha szülök gyereket. Itt nálunk nagyon rosz az orvostudomány.Holnap egy fontos munka meghallgatásra megyek és hát jelenleg is mint a kút. Előre is köszönöm a válaszokat
2014. márc. 5. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy endometriozis-vizsgálatot érdemes lenne végeztetni. Viszont sok nő küzd ezzel a problémával, anélkül, hogy lenne mögötte bármi kóros elváltozás. Van aki a menstruáció előtt vízhajtót szed, de erről is konzultálni kell az orvossal.
2014. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2014. márc. 22. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

C-vitamin (1000-2000 mg) szedése 10-15 %-kal csökkenti a vérmennyiséget, én ezt tapasztaltam.

Egyébként meg most próbálom rá a Hellinger-féle családállítást, még több oldás is kell majd, úgy látom, ez még hónapok, majd visszajelzek, ha érdekel, hogy mennyire vált be.

2014. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze várom a válaszod és köszi a tanácsot
2014. márc. 29. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Még ezt az oldalt is találtam, mindenféle javaslat van:

[link]

És még egy gyakori-s topicban volt a Belladonna homeopátiás szer, ebből a legerősebbet javasolja a fórumozó, és patikában lehet kapni. Tegnap megvettem, próbálom, nem jó.

Hasfájást és émelygést, rosszullétet csinál egy kicsikét, és nem csökkenti a vért, tán mintha még több is lenne tőle.

2014. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem.én is probálgatok különféle gyógyszereket hátha segit.sajnos nállunk Vajdaságban nem lehet mindenféle gyógyszert kapni esetleg ha tud valaki ebben nekem segiteni nagyon megköszönném.
2014. márc. 30. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Most kaptam a hírt, hogy Aviva-tornával erre is van megoldás.

Elállítani akarod hirtelen vagy a mennyiséget csökkenteni?

Merre vagy? A közeledben kéne találnod egy Aviva-oktatót, aki segít ebben.

2014. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos erre nincsennek ilyen oktatok.hát tornázni nemtudom hogy birnék mert megmozdulni is alig tudok a fajdalomtol.keszulok majd hamarosan orvoshoz fordulni mert ez már kibirhatatlan...nem kivánom senkinek sem.azért köszi a tanácsokat,szivessen kiprobálnék bármit csak segitsen :)
2014. máj. 1. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be görcsoldót
2015. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!