Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet nagyon erős...

Hogyan lehet nagyon erős kötést megszüntetni?

Figyelt kérdés

Én és egy barátom közt régen egy nagyon erős kötelék alakult ki ezt szeretném megszakítani mondtam neki is és azt mondta hogy benne van de szerintem hazudott sőt tuti nem bírja megszakítani.

Mit csináljak??


2013. nov. 23. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Te mint 3.fél semmit. Ha pedig kiirsz egy kérdést, akkor vállald fel a magad valóját a történetben.
2013. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* akkor vállald fel a magad valóját a történetben, ha pontos és használható segítségre vágysz:)
2013. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ez kialakult akkor az azért van mert dolgotok van egymással.


Ha szerelmes vagy belé akkor miért nem vagy vele?


Ja mert számításaid szerint mással jobban jársz? Hát...

2013. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen
2013. nov. 25. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha ez kialakult akkor az azért van mert dolgotok van egymással."

Lótüdőt! Ez megint az ezósok ok-okozat megfordítása. Mellette kötésről is hülyeség beszélni hiszen az azt sugallja, hogy valaki rátok ragasztotta ezt a kapcsolatot. Ha meg akarod szüntetni, mindössze az akaraterődet kell összeszedni, és lelépni.

2013. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gtgunár ***** válasza:
Talán azért nem akarja, mert érzi, hogy nem lenne igazán jó dolog. Gondold végig, egyáltalán te, akarod-e ezt, vagy csak azt hiszed!
2013. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!