Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tesztek ilyenkor?

Ti mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez a kérdés már agyonbeszélt téma, és írtak már nagyon sokmindent rá.

Holnap fog megjönni, és pont holnap kell menni ügyet intézni, orvoshoz, ide-oda szóval egész napos jövés-menés.

Biztos voltatok sokszor olyan helyzetbe, hogy akkor jött amikor nem kellett volna (én is voltam már).

Igazából nem is azzal van a baj, hogy megvan, meg hát próbálok én alkalmazkodni hozzá, csak hasfájással nem mindig tudok kezdeni valamit, mert a gyógyszer egyszer hat, egyszer meg nem.. (cataflam)

első 2 napban nagyon rosszul szoktam lenni, volt olyan nem egyszer hogy elájultam.

zZ lenne a kérdésem, hogy ti ilyenkor /mit szoktatok csinálni/milyen gyógyszert vesztek be, ami biztos hat/valami házi praktika vagy valami, hogy "teljes értékű" embernek érezzétek magatokat?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat ! :)



2014. márc. 13. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Algoflex M nagyon jó rá!
2014. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon görcsölök, akkor 2 No-Spa, egy ALgopyrin, az így mindig hat. Amúgy meg magnézium, meg vitamin a hányingerre (első 2 napban mindig van -.-).

Kényelmes ruhák, hogy ne szorítson, mert pufi vagyok ilyenkor :D

Cickafarkfű teát szoktam vinni, az is segít valamennyit.

2014. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)

Na akkor megyek is, körülnézek mi van itthon, még ha nem is veszem be mindegyiket, táskába elfér. Az nekem is van, főleg 1. nap, teljesen használhatatlan vagyok ilyenkor :S

Cickafarkfű teát ittam már, de csak előtte, úgyhogy szerintem csinálok 1 üveggel, és útközben bekortyolgatom :D


Köszönöm szépen mégegyszer, ment a zöld kéz ! :)

2014. márc. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!