Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit tesztek ilyenkor?

Ti mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Amikor egy kerszteződésben álltok (nem lámpás) és jön egy csomó autó de nem tudtok kimenni a kerszteződésből és nagyban elkezd a mögötted levő dudálni, villogni, integetni. Én semmit sem csináltam vele mégcsak visszasem mutattam neki. Egyébként miért jó ilyen türelmetlennek lenni? Állítom, hogy a csaj nemvolt több 18 évesnél....
2012. dec. 22. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit, ne foglalkozz vele!
2012. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 crx-es ***** válasza:
nagyképű van jogsija kocsija ő az isten egy normális ember nem csinál ilyet
2012. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,hülyeségeket írsz..

Ha bentragadtál egy kereszteződésben,az csakis a Te marhaságod,hoszen nem győződtél meg róla,hogy átérsz-e,mielőtt behajtottál..

A mögötted haladó dudálása ésszerűtlen,hiszen látja hogy nem halad a sor.


Szerintem sokkalinkább a jobbról vagy balról szabályosan áthaladni akaró autósok valamelyike dudált rád,tök jogosan!

2012. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szimplán hülye volt a mögötted lévő. Én még nem jártam így, de volt már hogy perceket kelletett várnom hogy legyen annyi hely hogy kb padlógázzal szépen kimehessek...

Ha ilyen esetbe elkezdene dudálni akkor lehet kiszállnék és megmondanám neki hogy ha ennyire siet akkor kerüljön ki és mennyen.


Előttem is volt már sokat bénázó autós, idegesítő hogy nem megy. De attól hogy csesztetem nem fog hamarabb kimenni.

2012. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
# 3 Egyszerűen nem volt annyi hely hogy akárhogyis kimehessek. A kiscsaj dudált és villogott....
2012. dec. 22. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Kiszálltam volna, beb@szom a szélvédőt és a hajánál fogva cibáltam volna ki.:D Szépen tagoltan elmagyaráztam volna neki, hogy türelmesnek kell lenni :D
2012. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze mesemondó...riadtan bámészkodtál volna teis..XDd
2012. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Az biztos h kiszálltam volna a kocsiból ahogy szoktam ilyenkor és helyre teszem a kis ribancot. Nekem csak ne dudálgasson, mert a fejével verem szét a motorháztetője zárját, hogy felnyiljon, aztán kiveszem a dudát és belebaszom a szájába. Gyűlölöm az ilyen embereket. Menjen az ilyen a büdös francba, ezt utálom a legjobban magyarországon. Hogy minden magyar ellensége egymásnak.
2012. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rosszul fogjátok fel. Ilyenkor még akkor se szoktam menni ha van rá lehetőségem. Ráér vergődni engem nem hat meg.
2012. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom a mögöttem a lévőt a benne vélő sok feszültség és fojtogató érzések miatt, amitől nem tud megszabadulni, és örülök, hogy én ennyire legalább nem baxtam el az életem :)

Megpróbálok szertettel gondolni rá, hátha neki is jobb lesz.

Nem könnyű...

2012. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!