Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magányos lányok! Milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos lányok! Milyen a tudat, hogy mindjárt itt a szeretet ünnepe, és egyedül vagytok? Mit tesztek ilyenkor magatokért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sajnos magamnak veszek ajándékot karácsonyra :(
2013. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy egy lánynak épp nincs pasija, mert nem kapcsolatfüggő és nem megalkuvó, az nem azt jelenti, hogy karácsonykor, vagy az év bármely más napján ne lenne, aki szereti őt, vagy ő ne szeressen senkit.


Van a család, vannak rokonok meg barátok is, aki szingli sincs egyedül karácsonykor (sem).


A karácsony, akár a szeretet ünnepének tekintjük, akár vallási ünnepnek, semmiképp sem a párkapcsolatok, a szex, vagy az orgazmus ünnepe. A kérdésed ezért értelmetlen.

2013. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amit az év bármely más napján.
2013. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Számodra az. Ha kényszeres válaszoló vagy, megteheted bárhol a válaszod, nem szükséges a logikai és értelmező rendszereiden kívül eső kérdéseket megcéloznod. Ha erre késztetést érzel, légy rugalmasabb és ragadd meg azt a vetületét, amivel azonos vagy. Ha megszólítva érzed magad a kérdés kapcsán, nyugodtan írd ki magadból az érzéseid, az oldal erre is alkalmas! :)
2013. nov. 28. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te kevered a karácsonyt a valentin nappal!:D
2013. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már most karácsony előtt ugyan ... de karácsonyi ajándék gyanánt vettem egy Új PC-t h faszán tudajk végre League of Legends-ezni :)
2013. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos nagyon nyomaszt hogy csak a szűk családi körben ünnepelhetek pedig minden vágyam az már pár éve hogy 18-20 éves korom felett már a párommal karácsonyozzak. Sajnos nincs barátom már fél éve, a leendő udvarlóm nagyon csúnyán megbántott, és egyszerűen nincs önbizalmam a pasikhoz sorban koptatok le mindenkit, és nagyon magányos vagyok. Hiába ismerkedek most is egy sráccal belsőleg nagyon bejön igaz nem egy szépség, a megjelenése sem nagy szám de nekem szimpatikus nagyon bejön, érzelmes mély lelkű és tudom hogy tűzbe tenné értem mindkét kezét de sajnos vele is bizonytalan vagyok mert agyon, aranyos, jószívű kedves, ember aki tiszteli a nőket mert rengeteg lány barátja van és tényleg megbízható mer biztos forrásokból tudom hogy egy jó ember és nehezen tud becsajozni csak bizonytalan lettem mert szembesültem azzal a szomorú ténnyel hogy ő egy nagyon agresszív állat aki igaz nem bántja a nőket de egy szórakozó helyen ő az egyik rendfenntartó és hát hogy is mondjam elég sokan tartanak tőle, plusz portás egy helyi gyárépületben ahol jól végzi a dolgát de sokszor bunkózik és mogorva az emberekkel. Nekem az ilyen már nem jön be, ha csak a nőket tiszteli de más embereket nem és tényleg sokakat képes otthagyni a sz@rban mert minek fárassza magát más problémájával akkor tényleg kár vele kapcsolatot elkezdenem mert sajnos ilyen emberre nincs szükségem, nagyon kiábrándultam belőle, hatalmasat csalódtam. Úgyhogy párkapcsolat nélkül kell ünnepeljek és a szilveszterem is pokol lesz sajnos mert karácsony előtt lesz egy boka műtétem egy régi sérülés miatt ami végett 1 hónapig pihentetne kell majd a lábam tehát otthon ülés lesz :( Velem jól elbánt az élet.
2013. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok,mint te,az olvasottak alapján. Hát igen,megértelek..Karácsonykor a legjobb az lenne még a családon és a barátokon kívül,ha a szerelmeddel tölthetnéd ezt az időszakot :| Tudom,nem ugyan az,de ilyenkor én megpróbálom magam köré gyűjteni az embereket,akiket szeretek és viszont érzem,hogy szeretnek :) Igyekszem velük olyan közös programokat csinálni,hogy ne is gondoljak arra,hogy szingli vagyok.. :) Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
hülyeség vagy sem, de ilyenkor nekem a macskám a legfontosabb...annyira megnyugtat és reményt ad, hogy ha mellettem van, nem is érzem magam magányosnak...
2013. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Magamnak vásárolok ilyenkor meg persze a szeretteimnek.
2013. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!