Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan előfordulhat, hogy ma...

Olyan előfordulhat, hogy ma kellett volna megjönnie és az ovulációs teszt pozitív? Ilyenkor nem lehet ovuláció, vagy igen?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sajnálom.....esetleg ciszta ? :( a pco okozhat magas lh szintet....ilyen vizsgálatok voltak már ?
2014. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

a negatív terhességit ne sajnáld, még nem akarunk babát :)

nem voltak, nincs semmilyen nőgyógyászati tünetem :/

2014. márc. 16. 19:41
 13/14 anonim ***** válasza:
ennek nem látványos a tünete....tudom, hogy most nem akarsz babát....de lesz idő mikor majd szeretnél....ha megfogadsz egy jó tanácsot.....vizsgáltasd ki magad hormonszintek.....pajzsmirigy....nem árt ha tisztában vagy magaddal nehogy késő legyen ....hidd el tapasztalatból írom és nagyon nagyon sokan vannak nők akik amíg nem akarnak gyermeket nem néznek hormonszinteket nem foglalkoznak vele.....aztán meg késő. Kívánom. hogy nálad minden ok legyen nem is azért írtam, de hidd el megéri....egy vérvizsgálatot kérni a nőgyógyásztól....
2014. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát, akkor valószínű az lesz :/
2014. márc. 16. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!