Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmmel kb 1hónapja...

A barátnőmmel kb 1hónapja szeretkeztünk előszőr vagyis akkor vesztettük el a szüzességünket utána valamikor megjött neki a mens. Azóta többször is voltunk együt most vasárnap meg kelet volna jönnie és már szerda van még nem jött meg neki mi lehet?

Figyelt kérdés

Rendesen védekeztünk még megis néztük nem-e lyukadt ki miután végeztünk...

ebbe a 2-3 napba hőemelkedése volt és 1-2 napig fájt mindene vagyis nyűgös volt de nem jött meg neki

mi lehet?

lehet az kavart be h még most csináltuk előszőrű? (többször a hónapba)


2008. júl. 23. 10:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Az hogy most csináltátok elöször nem hiszem hogy bekavart,de a betegség igen!Elöfordul nekem is tolodott mert láz/influenza hatására.Ha rendesen védekeztetek szinte biztos hogy nem terhes ,csak nyugalom és meg fog jönni;)
2008. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
61%
Sztem nem kell aggódni, ha normálisan védekeztetek biztos csak késik egy kicsit. Valószínű azóta már meg is jött. A természet szeret az ilyennel tréfálkozni. Nálunk is előfordult már, és semmi probléma nem lett belőle.
2008. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En mar hallottam olyanrol,hogy ahogyan elkezdte a szexualis eletet,rendszeresen kesett.....akar 2 hetet is!!!ugyh nyugi,sztem nincs semmi baj!!!Plane,ha vedekeztetek!!!
2008. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!