Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szakadt ki a gumi sose,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szakadt ki a gumi sose, mégis késik, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha jól megfigyeltem eddig mindig olyan 34-35 naponta véreztem el. de késik.... hisztis vagyok, meg változik a hangulatom, szokottnál jobb az étvágyam - folyamatosan ennék..

ugye nem baba? muszáj tovább tanulnom!

A gumit mindig vagy felfújta a párom, vagy vizet engedett bele, de eddig nem volt baj. Gumi nélkül meg nem szexelünk!

Vélemény?

L/18


2011. jún. 28. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a gumi sem 100%os módszer..
2011. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tapasztalatlan vagyok, így félve de felteszem a kérdést: ha nem szakadt ki, akkor mi másért eshettem volna még teherbe gumival? :S
2011. jún. 28. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem egyszer késett egy teljes hetet az első után.

izgultam is meg minden...vagy beteg vagy ilyesmik..

NE GÖRCSÖLJ RAJTA!


17L

2011. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izgulás/stressz (érettségi, dogák, vizsgák? Vagy család?) a leggyakoribb tünet, de a mozgás és néha az étkezés, időjárás is befolyásolhatja! Sőt, nekem az utazások is szokták!

Ha pedig extrán rágörcsölsz (tudom, tudat alatti, én is ezt csinálom) hogy a gumi miatt talán, akkor még késik.

Ha teszteltétek a gumit és nem volt gond, pici az esély. (Ha mégis, akkor esetleg barátod kezéről került talán beléd...)


De amiket tehetsz: pohár vörösbor és utána forró ülőfürdő állítólag meghozza a menzeszt, de terhességi tesztet is csinálhatsz.

Drukkolok hogy mihamarabb megoldódjon!

2011. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a vörösborosról még nem is hallottam!

Amúgy, miután elmegy, nem szokott lent hozzám nyúlni miután levette a gumit. :)

köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!