Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik de ma már néha...

Egy hete késik de ma már néha éreztem hogy picit fáj a hasam mikor fog megjönni? Elvileg nem lehetek terhes mert védekeztünk és nem lyukadt ki a gumi, megnéztük utána, de akkor mér késik ennyit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 19:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

19-én teszteltem délután, neg.

Holnap reggel is fogok.

2009. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
reggel tesztelj, ha akkor neg akkor tuti nincs baba
2009. dec. 22. 07:13
 33/36 anonim ***** válasza:

Teszteltem, és negatív.

Olyan sok hozzászólást olvastam, hogy volt, akinek még 6 hetesen mutatta ki a halvány csíkot. Annyira félek, hogy ilyesmiről van szó. :S

2009. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
szerintem várd meg az újévet, akkor még nincs késő és ha addig semmi irány a doki
2009. dec. 23. 13:23
 35/36 anonim ***** válasza:

9:31-es vagyok, a sors társad. :D

23-án szeretkezés után véres pecsételgtésem volt. Azt hittem, hogy vmi méhszájseb vagy bármi. Aztán másnap kicsivel több jött. Nővérem szerint (aki ápolónő) ha méhszájseb lenne, aznap abbahagyná a vérzést és csak naon kevés pecsételgetés lett volna.

Szóval...18 nap késéssel ugyan, de megjött. Normális vérzés volt. Csak kicsit furcsáltam, hogy egy tisztasági betét elég volt az elején. Ilyen nem volt. Általában nagyon kevés vér jön, aztán rá nem sokkal jön a nagyja. Hát mindegy. Gondolom a hormonok bekavartak vagy valami.

Minden esetre szilveszterre el fog állni és aludhatok náluk minden idegeskedés nélkül.

Bevallom, ilyen parás még soha nem voltam. Eleinte terhességre gyanakodtam, aztán polipra meg méhszájsebre. A szédülést mint kiderült a szemüveg okozta, javult a szemem szerintem. De sajnos nem tudom kicserélni, mert nem rég vettük ezt, és anyu azt mondta, hogy leközelebb majd saját pénzemből vehetek szemüveget. Nah mindegy.

Örülök, hogy megjött bár azokat a nagy görcsöket és hányingert igazán kifelejthette volna:D.

Boldog Új Évet!

Anett

2009. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mármint a barátomnál aludhatok szilveszterkor :D
2009. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!