Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik de ma már néha...

Egy hete késik de ma már néha éreztem hogy picit fáj a hasam mikor fog megjönni? Elvileg nem lehetek terhes mert védekeztünk és nem lyukadt ki a gumi, megnéztük utána, de akkor mér késik ennyit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 19:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
nem kemény a hasam, csak ott ahol akkor szokott, ha megfog jönni. Köszi, majd megírom, remélem addigra megjön és nem kell tesztelni se:D
2009. dec. 16. 13:46
 12/36 anonim ***** válasza:

Tudoooom, az méhed környékén. Mikor paráztam a terhességtől még régen, annyi hülyeséget bebeszéltem magamnak, pl. hogy kicsit nagyobb lett, meg kemény. De ugyanolyan, mint eddig volt. Lefogadom, hogy nálad is ez van :p

Én is csinálok tesztet, de én majd szombat reggel, mert már 9 napja késik.

2009. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
ha már 1 hete késik nem kell megvárni a reggeli vizeletet, akár most is megcsinálhatod. nekem 3 nap késés után délutáni vizeletből olyan dupla csíkot húzott...
2009. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Hát az lehet, de én úgy voltam eddig a tesztjeimmel, hogy ha reggel csinálom meg (amik szerencsére negatívak voltak), akkor megnyugtathatom magam, hogy nem amiatt lett negatív, mert kevés volt benne a hormon, hanem egy egész éjszaka tartogatott pisimben egy kis hormon sem volt.

Én legalábbis így voltam eddig ezzel.

2009. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
én is inkább reggel csinálok, biztos ami biztos, és remélem csak egy csík lesz. holnap már nekem is 9 napja lesz
2009. dec. 16. 16:30
 16/36 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy? Mindet én kommenteltem eddig, kivéve: 19:42, 12:01, 15:05 időpontban írókat meg amiket te :p

Van egy ismerősöm, akinek van, hogy 3 hónapot kimarad meg ilyenek. Gondolhatod, hogy félhet. Mondjuk nálam még nem fordult ilyen elő, hogy ennyit késik. Max vagy 2 napot...de több, mint egy hetet...hát ilyen nem.

Amúgy milyen gyakorisággal nyilal a "hasad", milyen erősséggel és hol?

Nekem elég változó: a méhem, petefészkem van hogy gyengén, van, hogy kicsit erősebben. Hát nem értem már az egészet.

2009. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Mostmár nem nyilal a hasam, de nagyon enyhén kicsiket, és a méhemnél inkább, úgy mint mikor megjönne
2009. dec. 16. 19:22
 18/36 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és sokan mondják, hogy még lehet nem állt be. Pedig ennél jobban nem hiszem, hogy beállhatott volna. Szinte napra pontosan meg szokott jönni. Szóval én is tanácstalan vagyok. De a tesztedre nagyon kíváncsi vagyok! Szorítok, hogy ne legyen baj :S
2009. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok, és remélem nem lesz baj. Köszi
2009. dec. 16. 20:06
 20/36 A kérdező kommentje:
engem is nyugtattak,hogy másnak is késett, meg lehet nem állt be még, de eddig mindig jött pontosa, hát félek:S
2009. dec. 16. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!