Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs tünetek, vagy...

Menstruációs tünetek, vagy terhesség?

Figyelt kérdés
A leghosszabb ciklusom 36 napos volt, most a 37.-ben vagyok és még nem jött meg:/ Utolsó együttlét még az előző mensim előtt volt egy héttel, de elvileg nem történhetett baj. Most pattanások jöttek, ahogy szoktak, elég fáradt is vagyok. Néha érzem a hasam, mintha. Ezen kívül semmi sincsen. Sem hányinger, sem mellérzékenység, nem fáj a derekam sem. Tisztában vagyok vele, hogy terhesség alatt is megjöhet, de a múltkori mensi előtt is meg voltam ijedve ezért teszteltem egy negatívat és rá két napra meg is jöttem. Szerintetek mi lehet?

2014. márc. 18. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a tüneteket elég nehéz elkülöníteni. Persze, lehet ettől is, attól is... Bármikor, amikor bizonytalan vagy inkább csinálj tesztet. Akár többet is pár napos szünetekkel.
2014. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklus. Nekem is ez volt. Ha hosszútávon fennáll érdemes pajzsmirigy TSH-t nézetni. Nekem kiderült hogy alulműködik.
2014. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is meg fordult a fejemben, hogy esetleg zavaros a ciklus...annyit tudok, hogy vashiányos vagyok kb. egy hónapja szedek rá gyógyszert. Az is bekavarhat?
2014. márc. 18. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy be, én is, béres cseppet szedek rá , nincs jobb annál.
2014. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!