Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most komoly? Mi van?

Ez most komoly? Mi van?

Figyelt kérdés
Voltam méhszájecsetelésen hétfőn, azt mondta a doki, h mindent csinálhatok, strandra mehetek, szexelhetek, szóval semmiben nem korlátozott. Este együtt voltam a barátommal. Keddre sárga, pisiszerű folyásom lett. Ez az ecsetelés miatt van? Mint pl. lézeres égetés után is van egy kis húslészerű folyás,nem?
2014. márc. 19. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
igen az ecsetelés miatt volt. nekem azért ez furcsa hogy emelett engedik a nemi életet, nekem nem engedték....
2014. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az az ecsetelés?

Én még csak égetésről és fagyasztásról hallottam. Azok után van ilyen folyás.

De utána nem szabad x ideig szexelni és strandra menni sem, meg még tampont sem használni.

2014. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én direkt rákérdeztem és engedte. Az mondta, h éljem az életem úgy mint előtte, akkor fogom látni, hogy lett-e változás vagy nem. mármint maradt-e a folyás, vagy nem.
2014. márc. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!