Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a jel ami minden terhess...

Mi az a jel ami minden terhességnél észrevehető? Amiből akkor is lehetne tudni, ha nincs amúgy semmi jele? (A mell növekedése és a többi mellékelt dolog ehhez kapcsolódóan az mindig jelentkezik? Szóval feszül, fáj? Vagy ez se mindenkinél van? )

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Pozitív terhességi teszt, orvos diagnózisa UH vizsgálat alapján. Ezek nem tévednek.
2009. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok. A többi jel vagy van, vagy nincs. Néha még a vérzés sem marad el. A mell megnövekedése és feszülése nálam a 6. héten indult el, a hányingerrel és hányással együtt. Szagundor nem volt, csak szagérzékenység. Kívánósság se volt, csak egyes ételek nem estek jól, mások viszont jobban. Szóval ezek mind egyéni, egyedi tünetek, valakinek ez vab, valakinek más.
2009. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló írta.

Nincs más egyértelmű jel. Még a menstruáció elmaradása sem, hiszen az sem mindíg következik be.

2009. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teszt, majd doki. A többi tünet vagy jön vagy nem. Ha jön is lehet, hogy jóval később, mint ahogy a teszt és az orvos meg tudja mondani. Mellfeszülés nem tuti babás jel. Amikor terhes voltam nem feszült, de amikor meg szokott jönni, akkor előtte egy héttel már nagyon érzékeny, sőt még eresedett is, mégsem volt baba.
2009. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a baba mozgása a 15. hét környékén. Na az mindenkinél van. :) De ha nem akarod megtartani, az már késő. Ha úgy gondolod babás lehetsz, vegyél tesztet, vagy menj el a dokihoz. Ott kiderül pillanatok alatt.
2009. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tévedés. :-) 19 hetes vagyok, és még csak az UH-n látszik, hogy mozog a babám, én még nem érzem...
2009. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igen a jelek. Az első terhességem elején éreztem mellfeszülést, és 3 hónapig rendszeresen megjött időre. Ja és a magzatmozgás is nagyon későn a 20. hét tájékán éreztem először. A mostaninál semmi fizikai tünet, csak szimplán nem jött meg. Jó még nagyon friss a dolog, mert tegnap lett + a teszt. Szerintem is a teszt, utána a doki a biztos :) Üdv
2009. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!