Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eu. Kaparas utan lehetek...

Eu. Kaparas utan lehetek terhes? Vagy felelotlenseg nem kivarni a mindenhol olvashato 3 honap szuntetet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nézd, nekem is volt, és én azt gondolom nem hiába mondta az orvos a 3 hónapot. a méhnek és neked is regenerálódnod kell. 3 hónap nem nagy idő!! én azt javaslom várd ki.

én így tettem. mindig arra gondolok, hogy a következő babának gondos hely kell, hogy legyen a méhem.

sok sikert!

2009. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, h nehéz, de tényleg érdemes várni, főleg 3 hónap múlva az influenzajárvány is lecseng és akkor attól se kell féltened. Mivel a méhedet eléggé megviseli egy kaparás, utána idő kell amíg megnyugszik/megerősödik, h újra képes legyen egy babát tárolni. Sok sikert!
2009. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges teherbe esni. Barátnőm anyukája egy hónappal utána esett újra teherbe. Szerencsére egészséges babát szült, de mint az első is írta, mégis csak jobb annak a babának, ha egészségesebb legyen a méhed. Nem lenne jó ha a következő baba egy ilyen miatt menne el, ugye?
2009. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusmária :(
2009. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!