Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisznövelés! Milyen dolog...

Pénisznövelés! Milyen dolog létezik, ami ténylegesen megnöveli a himvessző méretét? Különböző honlapokon olvasható, hogy nekem ez, vagy az segitett! Van olyan aki valamilyen vitamintól, terméktől, segédeszköztől növekedést ért el? Hitelesen!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 11:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%

a) zsírleszívás

b) van vmilyen műtéti eljárás, amivel kicsit előrébb húzzák, de szerintem azt nem érdemes bevállani


miért, hány centi?

2009. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
en ugy tudom h csak a mutet hatekony. a penisz befele meg minimum olyan hosszu mint az a resze ami kint van,sot. a mutet abbol all h elvagjak a ligamentumot ami tartja (lig.suspensorum penis) igy a penisz par cm-vel kijjebb csuszik. hatranya h mivel a tartoszalagot elvagjak, tobbet nem fog ugy allni mint a covek. szerintem nem eri meg. inkabb fejleszd a technikadat ;)
2009. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
82%
a műtét növel rajta, de az se sokat, főleg lógó állapotban lesz nagyobb. nem éri meg, ha jól dugsz, egy 10 centis szerszám is elég.
2009. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem felejtsd el! Nehogy elcsesszék és még működni sem fog. Annyira kicsi úgy sem lehet. Fogadd el magad! Jóból kicsit adnak!:)

(35/L)

2009. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
14 cm. Csak egy picivel kéne hosszabb! Csak 10 százalék plusz. A barátnőmmet ki tudom elégiteni, el is megy, de érzem, hogy egy kicsivel több kéne neki. Nekem meg tök kissebbségi érzésem van! Olvastam egy pár tablettáról, de mindegyik tök drága és ahol én lakom be sem tudom szerezni, hogy kipróbálnám! Van prematrol, magna rx,Virility Patch RX stb. Szerintetek ezek müködnek?
2009. ápr. 22. 16:51
 6/49 anonim válasza:
78%
Én is ebben a kisebbségi dologban szenvedek:) Viszont annyiban irigyellek hogy elmegy a bnőd szex közben. A kérdésre válaszolva: Sztem nincsen semmi, sokáig foglalkoztatott engem is de rá kellett jönnöm h ez van. Ez dobta a gép ezt kell elfogadni.
2009. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
59%

fogadd el, 14 nem rosz..

jobb mint ha csak 7-8 lenne :D sokmindent nem tudsz csinálni, max borotváld attól nagyobbnak látszik 1-2 centivel :D

2009. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
5%
hehe,de pici..sajnálom a barátnőd...
2009. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
81%

A 14 centi nem kicsi, ezt azok mondják, akiknek "nagy" van, de Ők sem biztosak, hogy a barátnőjük elmegy, azt nagyon ügyesen lehet szimulálni.

Amúgy én egy olyan műtéti beavatkozásról hallottam, hogy a paciens saját testéből szívnak ki zsírszövetet majd azt fecskendezik be a hímvessző olyan részére, ami nagyobbítja.

De van hátránya is, a zsír elkezd vándorolni, ami igen groteszk formát tud kölcsönözni a pénisznek.

Divat még a bőr alá ültetett kis golyócskák, de ezeknek inkább az a szerepük, hogy a lány míximális élvezethez jusson, de ez a Te esetedben nem gond.

Nyugi.

A 14 nagyon jó, és ha még technika is társul hozzá, akkor nincs mitől aggódnod.

2009. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%

14 cm????

És műtétekről van szó??? Héj álljon meg a menet!!!

Egy átlag nő 12 cm mély... És az átlag pénisz méret 14-15 cm! Ne legyen kisebbségi érzésed!

Vagy akkor ne műtétre mennj, hanem pszichológushoz!!!

És megjegyzem... Nem a méret a lényeg, hanem a játékosság! Ha elmegy a csaj... Akkor nincs mit szégyenkezned... Van olyan pasi akinek 18cm, de azt se tudja hova kell bedugni..:S:S

Fel a fejjel!!!

SZIA!

2009. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!