Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nehezen olvasható a...

Miért nehezen olvasható a legtöbb orvos írása?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire csak szignó. Ha fontos, hivatalos dokumentumot ír alá, törekszik az olvasható aláírásra
2010. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, sokat jegyzeteltek az egyetemen. Egyébként azért is örülök, hogy számgéppel készülnek a receptek, mert így legalább azt a gyógyszert kapom, amire szükségem van. Régebben szegény gyógyszerészeknek kellett kisilabizálni, hogy egy-egy orvos mit írt a receptre.
2010. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb orvos azt mondja:"én megtanultam írni,maga tanuljon meg olvasni"-Ez komoly..
2010. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan kellett jegyzetelni az egyetemen, és elég volt,ha a saját írását el tudta olvasni. Viccesen mondják néha, hogy: nem vagy alkalmas orvosnak, mert olvashatóan írsz.
2010. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy mennyi papírmunka van a kórházban:S Szerintem inkább amiatt van ez... Gyorsa akarnak végezni vele és egyre rondább lesz az írásuk:D

Nem hiszem, hogy az egyetem miatt. Ott vannak tankönyvek, nem kell sokat jegyzetelni:D Bár lehet régebben máshogy volt:)

2010. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A méltóságukhoz tartozik. Érthetetlenül beszélnek, és érthetetlenül írnak, nehogy valaki azt higgye, hogy egy kasztban van velük. :-) Szerencsére most már terjed a számítógépes írás. A gyógyszerészek külön tanulnak receptet olvasni az egyetemen, nem vicc.
2010. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jegyzetelésre fogni nagy marhaság, más egyetemeken is kell jegyzetelni.
2010. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!