Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tehat...

Tavaly oktoberben volt egy huvelygombas fertozesem, mely soran beduzzadt a huvelybemenetem, mellette fel is faztam kegyetlenul.

A gombat nagy nehezen kikezeltem, a felfazas megmaradt, illetve a huvelybemenet duzzadas egy resze is.(a huvelybemenetem felso resze duzzadt maradt)

Azota voltam urologusnal, holyaghurutom volt, de mar kigyogyultam belole.

A kerdesem az lenne hogy a huvelybemenetem miert maradt duzzadt? Ha megerintem, olyan, mint egy kis borkinoves, ami nagyon zavaro tud lenni egyuttletek soran... Voltam mar vele nogyogyasznal de nem is figyelt ra tulsagosan, irt ra kenocsot, de nem mult el tole...

Kerlek segitsetek.

17/L



2014. ápr. 6. 12:12
 1/2 anonim válasza:
Làny vagy... csak egy kèrdèsem lenne... Minek voltàl te urulògushoz? :O
2014. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez nagy tévedés, hogy a nők nem járhatnak urológushoz...

mert akkor hova menjünk? nőgyógyász nem ért annyira ezekhez a dolgokhoz, mint egy urológus, ráadásul akkor elküldött volna hogy ide nem járhatnak nők ...

2014. ápr. 8. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!