Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz közben/elött előfordul...

Menzesz közben/elött előfordulhat vizelési inger ill. kicsit fájdalmas pisilés?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Tegnap arra ébredtem h nagyon kell pisilnem. MIután végeztem azután is még nagyon kellett. Elmentem megint akkor elkezdett fájni. Mintha összeakarták volna szorítani a húgycsövemet :S

Délután elmentem dokihoz ő elküldött a laborba. Ma visszavittük neki a leletet közben délután megjött. Viszont a pisilési inger még néha most is rámtör és még mindig fáj néha ha pisilek. Ez lehet a menzesz miatt vagy vmi bajom van? A lelet szerint semmi bajom nincs. De ma elkezdtem szedni legelőször fogamzásgátló tablettát. 20 óra körül vettem be. Ennek lehet vmi köze hozzá? Bár az inger már a tabi elött is jelentkezett :S


2008. júl. 25. 00:17
 1/1 anonim válasza:
nekem is voltak ilyen problémáim nekem húgyúti fertőzésem volt :( remélem neked nem az lesz de nem tudom én még ilyet nem tapasztaltam mensim előtt h nagyon vizelési ingerem lenne :( de látom azt is írtad h a lelet nem mutat semmit sem ez érdekes pedig nekem ugyan ez a problémám volt és nekem húgyúti fertőzésem volt :(
2008. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!