Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismamák ti mennyire terhelite...

Kismamák ti mennyire terhelitek meg magatokat? 23hk vagyok de elég sokat dolgozok itthon takaritás főzés stb ez gond lehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
ha problémamentes a terhewség akkor ennyitöl ne elsz gond, de ha ugy érzed nem esik jól vagy keményedsz majd késöbb töle akkor hagyd abba és pihenj le. Nem hiszem hogy egy poros polc vagy egy ebéd fontosabb mint a baba.
2014. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze ő a legelső nekem,csak sajna az a tipus vagyok aki nemtud megmaradni a seggén,és csak ilyen üres napokat végig feküdni de amugy hála istennek semmi bajom!csak féltem őt!Köszönöm a választ
2014. ápr. 7. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha zárt a méhszáj és nem keményedsz nagyon, akkor nem gond. Nehezet ne emeljél, mert az nyithatja a méhszájat. Porszívó, portörlés, főzés mehet.
2014. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!