Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom és feszülés...

Alhasi fájdalom és feszülés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég óta körülbelül egy hete ilyen nyomó,feszülő,fájó érzés van az alhasamba. Kb most egy éve volt egy méhen kívüli terhességem így ez végett a jobboldali petevezetőm ki vették de azóta állandó problémák adódnak vele fáj,feszül,begyullad ( mivel a méhet bent hagyták ) és akkor volt egy rosszabb indulatú cisztám és akkor is éreztem ezt mint most is ha leülök érzem,hogy mint ha valami felnyomódna a méhembe/alhasamba ... lehet hogy ez egy újabb ciszta vagy esetleg más dolog ?

2014. ápr. 9. 10:39
 1/3 anonim válasza:
Ilyen előzmények után én a helyedben nem találgatnék, hanem mielőbb felkeresném a nőgyógyászomat. Lehet, hogy nincs komoly baj, de egy ultrahang nem árt és talán megnyugszol.
2014. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyakorlatilag bármi lehet. Gyulladás, fertőzés ami felszállt a kismedencébe, ciszta, polip. Szerintem orvos. Nem nagy ügy, egy óvatos vizsgálat, egy áttekintő transzvaginális Uh, és már meg is van.

2014. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat !! Azóta voltam nődokinál de semmit sem vett észre viszont azóta minden panasz magától elmúlt 3 nap után ! Bár én ragaszkodtam egy hüvelyi ultrahangra mert biztos h nincs valami jól de hát azt mondta nem szükséges ! Pedig a terhességem is éreztem és akkor is hiába mondom h azonalli ultrahangot csináljunk de akk is ugyan ez volt nem szükséges mert akk a terhességet se vette észre meg a pár centis cisztát se ! Úgyh ocsmány egy orvosi ellátás folyik erre !!
2014. ápr. 18. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!